Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámat kiforgatták mindenéből...

Anyámat kiforgatták mindenéből halála előtt. Lakásmaffia. Egy igazán tökös, cápa ügyvéd nevére és telefonszámára lenne szükségem. Kérem, hogy aki tud ilyet, írja meg! Ja, nem hátrány, ha nem egy vagyont kér. Köszönöm! Ismer vk ilyen ügyvédet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 12:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Mindannyiótoknak a hasznos válaszokat!

Sajnos anyám csak annyit közölt 1,5 héttel később, hogy eladta a lakást, és megy egy nyugdíjas otthonba - ami persze elfekvő volt. Szerettem volna jogi ellenlépéseket tenni, de nem mutatta meg a szerződést. Félt... Azt mondta, amíg ő él, én bármikor bemehetek a lakásba - ehhez képest 1 hét múlva már lecserélték a vevők a zárat, és durván elhajtottak minket. Azt mondta, a vevők azt mondták neki, adja oda a példányát, majd hazaviszik neki - mert a szomszédai voltak azok, akik lévén, hogy én nappal dolgozom, és nem 8 órában, így ők kaptak kulcsot a lakáshoz, hogy napközben ránézzenek. Én marha meg azért nem akartam felforgatni a lakását, mert hiszen még élt. Elmondani nem tudom, milyen érzés, hogy nem tudom gyászolni az anyám halálát, mert marakodni kell a koncon. Az elfekvőben azt adták be, hogy ők az egyetlen rokonai, a lánya nem törődik vele - az elfekvőben pedig nekem, mint egyetlen egyeneságbeli leszármazottjának nem adták ki a cuccait, mondván, nem én vagyok bejegyezve hozzátartozóként! Mikor kifogásoltuk, hogy ezzel az erővel beadhatom a szomszédot, mert kell a lakása, a rokonai meg találják ki, hol van, az volt a válasz, hogy kérjünk időpontot az ügyvédjükhöz, de nekik ez az alapszabályuk. El vagyok keseredve, Juszticia szeme itt tényleg be van kötve. Ez az állam a bűnözőket védi. Az ügyvéd sok pénzért használhatatlan választ adott, ami Amerikában rendben is van, csakhogy ott ehhez képest működik minden, és az így jó, csakhogy nálunk egyedül az stimmel, hogy annyi igazad van, amennyit bizonyítani tudsz - vagyis semennyi.

2011. ápr. 15. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!