Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tesómmal? Ez...

Mit csináljak a tesómmal? Ez normális?

Figyelt kérdés

Szinte minden hétvégén megy valahova,vagy discoba,vagy a haverjaival találkozik,és iszogatnak meg cigiznek,a múltkor pont láttam őket. :| Feketére festette a szép szőke haját,piercing itt,piercing ott,bár most csak a köldökében van neki,meg a fülében. Egy fiúhoz is szokott menni...Bár eddig csak kétszer volt nála,és nem járnak. Félek hogy lesz vele valami,múlthéten volt a születésnapja,és szombaton sokan elmentek discoba,és ott is ivott,és hát volt benne,nem emlékezett pár dologra,de nem történt semmi rossz,mert a haverjai ott voltak vele. Félek nagyon hogy elzüllik,vagy valami. Még csak most lett 16 éves,és lány.

13L


2011. ápr. 15. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Te nagyon aranyos vagy, de sajnos ezen nem nagyon tudsz változtatni. Tudod a nővéred most kezd el "élni", és már "rossz" társaságba keveredett. Sok ember így kezdi az életét, de 20éves korukra nagyon komoly felnőtté érnek. Megpróbálhatsz vele beszélni, de nem fog törődni veled, mert azt fogja mondani, hogy te ehhez nem értsez, és, hogy ne szólj bele az életébe! Te maradj mindig jó, és tiszta. Ne másokat akarj megváltoztatni, hanem magadat jónak megtartani. Ezzel nem azt mondom, hogy ne próbáld meg jobb belátásra bírni, de ha nem ért meg, akkor ne erőlködj!
2011. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy látom a tesód egy EMÓ-nak nevezet faj lett. Szerintem szólj a szüleidnek. Mert ennek jó vége nem lesz. Vagy a szüleidet nem érdekli?
2011. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Szüleidnek szólnék, a tesód nem normális, de te nagyon nem hiszem hogy tudsz vele bármit is csinálni.
2011. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 hete is jóval éjfél után jött haza,mert a srácnál volt,másnap is hajnalban jött haza,akkor meg a haverjaival ittak. És ez így megy napokig. Hazajön,gép,este meg buli.
2011. ápr. 15. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nincs semmi probléma a tesóddal szerintem. Én is ilyen voltam 15-18-19 éves koromig. Aztán felnőttem és felelősségteljes anyuka vagyok, boldog feleség.


A kamaszkor nagyon nehéz időszak és ha a szüleid beleszólnak, akkor még rosszabb lesz. Az ember alapjában olyan, amitnem szabad, annál inkább megteszi, főleg egy ilyen korban.

2011. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
már volt ugyan ilyen kérdés, 16 volt ugyan úgy a nővér a húg meg 13... és ugyan ez volt a kérdés, szinte ugyan így fogalmazva, nem te tetted fel azt is? Amúgy meg hagyd a tesódat, szerintem vannak szüleitek, ők is látják, hogy mit csinál, meg amúgy is ha tiltanák nyilván akkor is csinálnák, stb
2011. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

16 éves. ez így normális. te is leszel 16 és te is be fogod festeni a hajad, ok lehet, hogy nem feketére, hanem pirosra.

és a haverokkal fogsz lógni. sőt még iszol is.

2011. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem,még nem tettem fel kérdést,csak ezt.
2011. ápr. 15. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Valóban sokat nem tudsz vele kezdeni, most nő fel, keresi az énjét. Az, hogy pasizik, iszogat, későn jár haza, festi a haját, piercing itt-ott, ha nem is minden 16 éves csajra jellemző, de nagyon-nagyon sokra. Hadd éljen és tanuljon az esetleges hibákból.


Amit viszont figyeljetek, hogy a kábítószerig ne jusson el, mert abból nem olyan egyszerű kikeveredni, mint a szombat esti diszkózásból...

2011. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát Székesfehérváron nem sok ilyen kinézetű csajjal találkoztam.
2011. ápr. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!