Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárhatom a barátomtól, hogy...

Elvárhatom a barátomtól, hogy minden hétvégéjét velem töltse ha hétköznap dolgozik?

Figyelt kérdés

elvárhatom tőle hogy szombat-vasárnap velem legyen?

hétfőtől péntekig reggeltől estig dolgozik

én suliba járok, eléggé igényelném azt a heti 2 napot

vagy ne legyen ilyen telhetetlen?


2011. ápr. 15. 17:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Az lenne az ideális, ha nem várnád el, hanem ez természetes lenne számára.
2011. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor várhatod el, ha ez ellen neki sincs kifogása és nem szájhúzogatva adja oda azt a hétvégét neked. Ha volt belőle vita, akkor nem biztos, hogy jó ötlet feszültségben tölteni azt a két napot.
2011. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Az életben rajtad kívül is vannak dolgok és mivel hétköznap reggeltől estig dolgozik, akkor azokra is csak hétvégén ér rá.
2011. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem várhatod el. Megbeszélhetitek, ha neki is jó így, akkor oké, ha nem akkor meg nem.
2011. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%
Miért, magától nem akar veled lenni? Az elég gázos :S
2011. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szüksége van neki saját szabadidőre is, de ha dolgozik akkor azt is csak hétvégén tudja. Én nem várnám el, hogy mindig velem legyen amikor szabadideje van.
2011. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a barátokkal is akar talákozni hétvégén, meg pihenni és egybek, szóval szerintem úgy ideális, ha mondjuk 1 napot tölt veled, persze ha akarja akar mehet a 2 nap is.
2011. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem várhatod el. Neki is kell szabadidő a saját dolgaira,vagy arra,hogy a családjával legyen. Elég,ha találkoztok,vagy egy estét töltötök együtt.
2011. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

igen, midnent hétvégén csinál

hétköznaponként éjjel 11re ér haza, nincs sok midnenre ideje és hajnalban kel :S


csak felmerült bennem a kérdés

nagyon ritkán mondja hogy ha nem lenne baj akkor most ne találkoznánk mert ott alszik mondjuk az egyik haverjánál

amúgy 23 éves, tehát még fiatal


nem volt belőle vita még :) csak kérdeztem, ki hogy áll vele

köszi

2011. ápr. 15. 17:30
 10/25 anonim ***** válasza:
21%
ezt nem elvárni kell,szerintem természetes h inkább rád fordítsa az időt mint barátokra...Vagy ha ilyen jól megvan nélküled akkor kérdezd meg ink tőle h oldjátok meg
2011. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!