Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más kapcsolatában is van...

Más kapcsolatában is van ilyen? Vagy csak én vagyok ilyen magányos?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, párom több, mint 10 évvel több nálam. Nem élünk együtt, nem tehetjük bizonyos okokból. (nincs 3. fél, más az oka)

Mostanában állandóan dolgozik, másodállása van, így reggel 7-től este 11-ig dolgozik(komolyan annyit, bizonyíthatóan). Ha épp van egy kis szünete szüleit segíti, mindent csinál.

Nincs is ezzel semmi baj, azt leszámítva, hogy velem nem törődik. Sosem ér rá, hétvégén is már sorolta előre milyen mezőgazdasági munkái lesznek. Nekem ebből elegem van, 2 hete szex sem volt, semmi. Sms, telefon ennyi, az is napi max 1.

Amúgy szeretjük egymást, csak időhiány van. Nekem úgy hiányzik.Ma 5 percre összefutottunk olyan jó volt összebújni de kezdődött a munka... Pedig csak 5 kmre lakunk egymástól:(

Mit tegyek? Szakítsak vele? El vagyok keseredve.


2011. ápr. 15. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem én nem làtom értelmét a kapcsolatnak. Mennyi ideje vagytok együtt?
2011. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne szakíts.Először beszéljétek meg a dolgokat.Egyébként a mai világban a munka az nagy úr.Örülj inkább,hogy ilyen szorgalmas ,és nem naplopó.Te is foglald el magad valamivel.
2011. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted és fel tudod vállalni ezt, akkor tarts ki mellette. Lehet, hogy ez egy nehéz időszak, de utána édesebb lesz a szerelem.


Nekem is volt időszakom amikor nem tudtam időt szakítani a barátomra, de türelmes volt, és már túl vagyunk rajta.

Ha a legelső akadálynál kaput mutatna mindenki, akkor nem léteznének tartós párkapcsolatok.


21/L

2011. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira hiányzik,akkor miért nem mégy vele te is dolgozni? Akkor többet lehetnétek együtt!
2011. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem mehetek vele,azt mondja velem nem halad:)

lassan 5 éve együttvagyunk.

2011. ápr. 15. 18:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mas hibaja nincs, ez nem nagy dolog. Legalabb dolgos. Nekem ez imponalna. Nem igenylem, hogy a ferjem mindig mellettem legyen, en elegge fuggetlen alkat vagyok.
2011. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2 hete szex sem volt? Már arra se tud időt szakítani?? Azért ez gáz... 5 éve vagytok együtt régen is ez volt a felállás?

Szerintem ne várj túl sok jót, igazán megtehetné, hogy időt szakít rád, akár mennyire is betáblázza magát..

Szerintem lapát találsz ennél jobbat is.

Persze, ha te mindig csak várni akarsz rá, akkor hajrá.

Meg, ha csak 3. akarsz lenni az életében. (1. munka, 2. szülei 3. te)

2011. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5évet nem érdemes ezért feldobni,biztosan rossz így neked de megkéne beszélni,másképp nem lesz jobb sőt még úgy sem biztos.
2011. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy ilyen dolgos a barátod. Az én volt barátom is ilyen volt, de nem tetszett, hogy keveset volt velem. Csak akkor jöttem rá, milyen jó volt, hogy ő ilyen céltudatos és szorgalmas volt, mikor összejöttem egy olyannal, akinek igen büdös a munka. Alig lehet elzavarni, hogy dolgozzon egy kicsit, holott elég idős már hozzá. Szóval becsüld meg őt és értsd meg, neki sem könnyű!
2011. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is becsüld meg. Ne nyafogj, ne szisszenj minden kis szilánkhoz. A házasság nem csak nászéjszaka. Légy a szövetségese, segítő társa, állj ki mellette.
2011. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!