Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyával? Nagyon...

Mit tegyek anyával? Nagyon kikészít.

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Anyám hazudik mindenkinek a családban, nem úgy hogy átver másokat hanem másra fogja azt amit csinál, mindent másra hárít, hogy jó legyen neki. 1 példa:

Apa éjszakás volt, kint ettem a chipset az ajtóban mikor apu felkelt. Mondtam hogy anya gyere már apa beszélni akar veled, erre jön a szobába és miközben jön felém húzza a száját, hogy apa szólt neki. Nem volt kedve bemenni hozzá és ezt kinyilvánította elég flegmán. Ekkora én kérdezem tőle, hogy miért húzod a szádat már megint anya? Erre ő : " Azért mert a chipsel összemorzsálsz mindent mint tegnap.. " közbe meg látszott rajta hogy habizik, hogy apa ne tudja meg hogy nem volt kedve bemenni. Ma ez feljött, hogy nővérem is ilyen elmondtam hogy anya is mit csinált, erre elkezdi: " inkább maradjál csöndben " aztán meg hogy " És ha így volt akkor mivan??! " Utána terelte a szót az iskolára hogy ha nem tanulsz akkor megbuksz.. stb.. miért ilyen?? mit tegyek vele?? nagyon idegesítő hogy mindent rám hárít:S


2011. ápr. 16. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi vagy te? Ügyeletes minizsarnok? És ha úgy is van, mi közöd hozzá, hogy húzza a száját? Menj be a szobádba és ott egyél chipset ahelyett, hogy álldogálsz az ajtódban és azt nézed anyádat hogy lehet kellemetlen helyzetbe hozni.
2011. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott álltam az ajtóba mert beszéltem faterral hogy mi a helyzet mivel nem láttam 2 hete mert külföldön dolgozik 1 ,én félhangom kérdeztem 2. Apára is ugyanígy ráfogja a dolgokat és ő is hangoztatta ezt. nem keresztbe akarok tenni csak már a f.szom kivan hogy állandóan én vagyok a szar a házban mer hogy ő nem csinál semmit. Közbe hazajövök az iskolából elkezd üvölteni meg fenyegetőzik , aztán ha mondom neki hogy ne fenyegessen nem is csináltam semmit meg jön azzal hogy én az anyád vagyok aztcsinálok amit akarok...
2011. ápr. 16. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj inkább apukáddal jó viszonyt fenntartani,ha már anyukáddal nem lehet.De szerintem sok mindenen lehet változtatni,csak kezdj el vele beszélni az érzéseidről!
2011. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetris ***** válasza:
0%
Anyád viselkedése tiszta szociopata. A hazudozással minden felelősséget igyekszik hárítani magától, ezzel próbálja elérni azt, hogy ő tökéletesnek, hibátlannak lássék. Tudja ő azt nagyon is jól, hogy nincs igaza, de nincs ereje bevallani még saját magának se, hogy hibázott valamiben. Nem igazán tudsz tenni ezellen semmit, mivel egy felnőtt ember személyisége már kialakult, megváltoztatni nem nagyon lehet. El kell fogadni, hogy édesanyád szavait nem lehet elhinni.
2011. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez k.rva jó:).. és akkor így mutasson példát. Köszönöm a válaszokat, szerintem 18 leszek megyek innen el az lesz a legtisztább..:S
2011. ápr. 16. 15:31
 6/8 A kérdező kommentje:
most mondom neki hogy szeretnék beszélni veled, erre nekem támad hogy én őket össze akarom veszíteni meg a f.szom tudja . normálisan nem lehet beszélni egyikkelse.:S
2011. ápr. 16. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
17 évesen ilyen gyerekes vagy....
2011. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én meghallgatnám a másik oldalt is, mert abból, ahogy írsz, nem az jön le, hogy anyáddal van a baj, inkább az, hogy veled.
2011. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!