Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rühellek anyával vásárolni....

Rühellek anyával vásárolni. Ugye Igazam van?

Figyelt kérdés
15 vagyok és amikor anyával megyek ruhákat venni mindig rámerőltet mindenféle csúnya ruhát.Meg m-es felsőket hordok erre odanyom a kezembe egy XL-ESET!!! a mostani télikabim is xxl-es hol normális??? Aztán ha nem hordom a ruhát akkor meg kivan akadva hogy ő nekem soha többet nem vesz semmit.Pedig én már a boltba megmondtam hogy ezt ugyse fogom hordani.Mégis leüvölti a fejemet és alig kapok már ruhákat.Mit csináljak???? -.- rohadt idegesítő.
2011. okt. 15. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Azert vesz XL-eseket, mert mondvan, majd belenosz.
2011. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Normális hangnemben beszéld meg vele a dolgot. Én például 14 évesen mondtam, hogy sok problémát megelőzhetnénk, ha inkább odaadná a pénzt, megbeszélnénk, hogy mit és milyen holmikat hordhatok, és megveszem magam. És persze így ő is sok időt megspórol. Megértette, azóta se voltunk együtt vásárolni :)

23N

2011. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Igazad van.
2011. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ő nem érti meg.Már egy csomószor elmagyaráztam neki.Tök égő ha a boltba megmondom hogy én ezt nem veszem fel akkor otthagy a ruhákkal és fogja magát kimegy és ott áll a bolt előtt és néz be a boltba.nagyon égő
2011. okt. 15. 15:24
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez esetben igen. Próbáljatok valahogy megegyezésre jutni.
2011. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Ha-ha, ugyanebben a szituációban voltam én is tizenévesen. Utáltam anyuval vásárolni. Mindig a nőcis ruhákat akarta rám aggatni, én meg ugye ilyen hülye lázadó stílusú ribike voltam :)Azóta sokat változott a stílusom, felnőttem, és nem szeretem a bugyivillantós farmernacikat. Ma már el sem indulok úgy otthonról vásárolni, hogy anyukám nem jön velem.

Nyugi, egy kis idő kell, és ki fogjátok nőni ezeket a veszekedéseket. ;)


24/N

2011. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

ismerős...


mondjuk néha én kérem hogy vegyenek pl nagyobb cipőt hogy sokáig hordhassam :Đ


de amúgy mondd meg neki hogy akkor adja ide a pénzt és majd te veszel magadnak


vagy a boltban hisztizd ki amit akarsz


én legalábbis régen ezt csináltam mikor egyedül nem engedett el és hogy ne kelljen sokáig égetnie magát velem,kénytelen volt megvenni azt amit én akartam xD


13l

2011. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg egyszer tőle nyugodt állapototokban és nem vásárlás közben, hogy amikor ő ennyi idős volt hogy volt ? Lehet azt mondja, hogy anyukája vette meg, vagy hasonló, de nem biztos hogy szerette. Kérdezz rá, hogy te szeretted azt ?

A kabátot, hogy nagyobb megértem, hogy alá tudj öltözni, meg neki még a kislánya vagy, nem akarja, hogy megfázz, legyen hosszút vesz, de másban nem kellene nagyobb.

Az is lehet, hogy az árát nézi. Viszont megértően megmondhatod, hogy érted, hogy lehet olcsóbbat szeretne, elvégre ő keresi a pénzt, de ha nem hordod, akkor drágább lett.

Remélem jó a viszonyotok vásárláson kívül, és megtudod próbálni megbeszélni.

2011. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Hidd el Ő is utál veled!
2011. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
a felsöruházatnál van vállvarrás, aminek a vállcsúcson kell lennie. 15éven már nem nösz olyan ütemben, meg jó esetben XXl-es méretre soha. ha nem akarja, hoty megfázz, nézzetek másik fazont, ne 6x nagyobbat mint a méretes, mert az gáz. A mai ruhák eleve nem olyanok,amiket majd 18éves korodig hordasz. ültesd le egy nyugodt állapotában és beszéljétek meg
2011. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!