Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan forróvérű vagyok,...

Túlságosan forróvérű vagyok, mit tegyek, hogy lehiggadjak?

Figyelt kérdés
Mostanában, a szüleim szerint minden aproságon fel tudom magam idegesiteni és akkor szo szerint izzik a levegő:tombolok, és üvöltök a szüleimmel. Utolag belegondolva igazuk van, de a pillanat hevében ezt nem tudom fékezni? Mit tegyek h hidegvérűbb, nyugodtabb legyek?
2011. júl. 29. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Arra, hogy egy porszem vagy az Unirvezumban. Mivel az egész Föld nevű bolygó is porszem a világegyetemben, ahol olyan sok részecske van. Hát te nagyon kicsi vagy, és jelentéktelen. Egy csomó részecske az Unirvezumban körberöhög h te mit csinálsz, ha ideges vagy őket nem izgatja ha szomorú őket nem izgatja, ha csendes őket nem izgatja, ha hirtelen vagy őket nem izgatja, mert nincs jelentősége. Az Univerzum nagy. Végtelen nagy.
2011. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, mert az idegesség már a sírba tesz. És nem tudom kontrollálni, annyira fel tudom magam idegesíteni apró dolgokon is...
2011. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem a forróvérűség szexuális túlfűtöttséget jelent. Te inkább forrófejű vagy.
2011. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pendragon válasza:
Jóga, nyugtató vagy egy jó nagy dugás. Ezek jó stresszoldók :))
2011. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Gondolom most éled kamaszkorodat. Mennyi idős vagy???? 12-18 között szerintem. Ebben a korban ez teljesen normális. Én legalábbis így gondolom. Saját tapasztalatból mondom ezt. Majd kinövöd. :)
2011. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16 vagyok,igen most élem a kamaszkorom,de szeretnék ettől függetlenül nyugodt ember lenni..Nincs erre valami "módszer"? Nem arra gondolok,hogy számoljak el 10ig az sose jött be ugyanolyan ideges maradtam,vmi más kellene..Ti mit csináltok amikor irtó mérgesek vagytok például munkahelyen?
2011. júl. 29. 23:26
 7/11 anonim válasza:
Patikában, gyógynövényboltban lehet kapni különböző nyugtató teákat, próbáld ki azt. Vagy szokták még mondani, hogy szedj magnéziumot, de hogy őszinte legyek, ezek nem sokat érnek, ha magadban nem döntöd el, hogy mit akarsz. Állandóan veszekedni vagy nyugodt családi életet élni. A szavaidból azt veszem ki, neked nem jó ez így, változtatni akarsz rajta. Ez már haladás. De míg kamasz vagy, ez mindig elő fog jönni. Minden tinédzser könnyen felhúzza magát úgy, hogy szinte észre se veszi, hogy éppen leordította a szüleit. Idővel meg fog változni ez. A szüleidnek meg tudni kell ezt kezelni. De még azt tudom tanácsolni, hogy képzeld magad a szüleid helyzetébe, hogy mit érezhetnek akkor, mikor veszekszel velük. Ha igazán beleéled magad a helyzetükbe, szerintem fog ez javulni, de igazából ez a kor miatt van.
2011. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2011. júl. 29. 23:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Meditáció. Ez most komoly, nem viccelek, ha felidegesítenek akkor is jó, de ha hosszútávon, rendszeresen csinálod, sokkal nyugodtabb leszel.

Én nyugtató gyógyszert nem vennék be, néha iszok nyugtató teát (nekem nem sokat használ, de olyan fini :D )

2011. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan egyszerű, hogy csak úgy el döntöm nyugodt családi életet akarok vagy veszekedni. Mikor mondjuk anyám egy mondata is úgy fel tud húzni, hogy ha nem is szólnék vissza belül szét feszít az ideg! Próbáltam már nem szólni, vissza fogni magam, de belül érzem a dühöt. Ilyen esetben hiába szeretnék én nyugodt családi életet...és én már közel sem kamasz vagyok, de érdekes hogy akkoriban nem is voltam "ennyire" ideges típus...
2011. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!