Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj akivel járok terhes,...

A csaj akivel járok terhes, és meg akarja tartani a gyereket. Mit csináljak? Hogyan fizessek gyerektartást? Még tanulok.

Figyelt kérdés
Idősebb barátnőm van,ő az első,vele vesztettem el a szüzességem is. 4 hónapja járunk,bár otthon nem tudják,mert ő idősebb nálam. Én 16 vagyok,17 leszek szeptemberbe.Ő 22 lesz februárban. Nekem azt mondta h nem kell gumit huznom,mert h ő gyógyszert szed. Most mit csináljak? Apám szíjjat hasít a hátamból :S Nagyon félek. Ide akar költözni a barátnőm,mert már nem sokéig maradhat az albérletében,a szülei meg az ország másik felében laknak. Segítsetek,hogyan mondjam el én ezt itthon? nem akarok még apa lenni,nem akarom h ide költözzön. Ha megtarjta tényleg a gyereket akkor én miből fizessek gyerektartást? Félek
2011. ápr. 16. 18:36
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom írni, hogy beszélj a csajjal.

Aztán a szüleiddel.

Attól nem kell tartanod, hogy csak úgy odaköltözik, az nem úgy működik.

2011. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 18:54!


„Te bolond vagy Kölyök!” – Nem bolond, csupán megbízott valakiben.


„Még annyit sem tudsz, hogy csak akkor kötelezhetnek gyerektartás fizetésére ha


1 - A nevedre vetted a gyereket „- Akkor gyorsabb és egyszerűbb, az igaz. De anélkül is kötelezheti rá a bíróság, DNS teszt eredményeként. Ez azzal jár, hogy pluszban még a százezres nagyságú teszt díját is ráterhelik. Mellesleg 18 év alatt nem tehet apasági nyilatkozatot.


„2 - ha van állásod, és kapsz fizetést. „- Segélyből is lehet vonni, de amíg nem vonják, addig is gyűlik.



„Mi miatt aggódsz? „ _Gondolom a gyerek miatt….


„A Csaj dolga, hogy megtarja e a gyereket vagy sem, és neked nem kell ezen mérgelődnöd sőt idegeskedned sem!”-A gyerek az egy férfi és egy nő kapcsolatából születik. Minimum, hogy idegeskedik ezen. Jó esetben kettejük dolga eldönteni, hogy legyen e gyerekük, de egy nő sem kötelezhető abortuszra.


„Támogasd ahogy tudod, és szeresd meg látogasd a gyerekedet, és örülj, hogy apa lettél. A gyereket később is a nevedre veheted. Addig meg tanulj, aztán szerezz jó állást.” Na ebben igazad van.

2011. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
93%

Egyenlőre ne beszélj senkivel, ellenőrizd le, hogy a csaj valóban terhes e, vegyél egy vagy akár több különböző terhességi tesztet, és legközelebb amikor találkoztok, kérd meg, hogy menjen el WC re és pisiljen rá.


Aztán ha ez pozitív, akkor kisérd el a nőgyógyászához,

és tudd meg mik a lehetőségek vagy hoyg egyáltalán a nőgyógyász szerint is terhes e.


Szóval kár előre pánikolni, ha még egy tesztet se láttál.


Könnyen lehet hogy csak meg vagy szivatva, ki tudja miért...

2011. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
14%
eddig 18.59-nél a pont. szüleidnek mond el hátha adnak pénzt a béranya lefizetésére
2011. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
88%

ma 19:07


Te egyáltalán tudod mit jelent az a szó, hogy béranya? :D

2011. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
79%

Nos!Nem kell mindjárt elhinni ha valaki azt mondja h gygyszert szed föeg ennyi idő után.Sajnso belesétáltál egy csapdába.A csajnak ne engedd h rádakaszkodjon ugyanis jól csőbe huzott,mondd h vetesse el ha nem haljalnso akkor is max.gondoskodsz a piciről majd de nem mehet hozzátok.Majd lesz időd kikalkulálni hogy 9 hónap alatt hol fogsz melózni,akár suli mellett.Ha most látja h nem fogott meg a gyerekkel és nem mehet hozzátok lakni akkor lehet h ézreveszi magát és elveteti.Valoszinű csak meg akart fogni evvel a gyerekkel h jó helye legyen.De azért nagyon óvatlan voltál és ezt magadnak is köszönheted.Beszélj anyukáddal és mond el neki mi történt és hogy a csaj azt mondta szed gyógszert és azért történt.

A szülők néha tudnak okos dolgokat mondani,hátha segít.

2011. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd meg (váratlanul), mi a neve a gyógyszernek, amit szedett.

Mutassa meg a dobozt, nincs nála? Sokat leszűrhetsz a reakcióból, megtudhatod, hogy kamuzik-e.

Másképp kezeld a helyzetet, ha TÉNYLEG baleset volt, de ha nem is szedett gyógyszert, hanem hazudott, lehetsz kicsit szemetebb.

2011. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
21%

Ha nagydobra vered ezt az egészet, akkor ott cseszed el!!


Ne mond el ezt senkinek sem, mert ezzel később tanuk lehetnek arra, hoyg te elismerted, hogy te csináltad a gyereket!

Hatóság előtt meg soha ne ismerd el!!


Max a csaj előtt ismerd el amikor kettesben vagytok, de akkor is figyelj nehogy felvegye valamivel.



Mire eljuta dolog odáig, hogy hatóság DNS tesztre kötelez addigra már az iskolát is kijárod, és lesz munkád, lesz miből eltartani a gyereket nyugi.


A párod meg úgysem hagy el ha szeret.

2011. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
55%

ma 19:12


Senki nem sétált semmiylen csapdába nyilván mindennek oka van. A gyereknek is oka volt ;)

De még az sem biztos, hogy tényleg terhes e a csaj, amíg nincs legalább 2-3 pozitív teszt a kérdező kezében, meg amíg a nőorvos meg nem erősítette a dolgot.

2011. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi észhez csak gratulálni tudok! Kisfiú voltál te még ehhez a szexhez.

Most vállald a következményeit, először is ülj le beszélni a szüleiddel. Apádnak igaza is van, ha megbüntet - biztos nem ver meg... reméljük.

Erről viszont mindenképp tudniuk kell, hisz az ő pénzükre lesz szükséged.


A csaj meg vagy k.csög, és hazudott, vagy sikeresen beleestetek az 1%-ba. :( De gumi nélkül, apám! És ha összeszedsz valamit??? Ész, hová mész?

2011. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!