Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne legalább a...

Hogy lehetne legalább a barátságát megszerezni?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves fiú. Családi "ismerősök" vagyunk nagyon nagyon rég óta egész gyerekkor óta de vele nem sokat beszélgettünk. Udvarias velem de nem igazán tartozok azok közé aki után érdeklődik akárcsak úgy is hogy mi van velem. Nagyon kedvelem és örülnék annak is ha csak barátok lennénk. Elég zárkózott sok animét néz főeg ilyen fiúsakat sok harccal meg játszik a gépen meg gitározik de ezt majd úgyis kinövi. (nem a gitározásra gondoltam) Nem tudom hogyan lehetne kicsit közelebb kerülni hozzá? Segítsetek kérlek.
2011. ápr. 17. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Járjál többet hozzájuk, beszélgess vele arról, ami érdekli őt. Érdekeljen téged is az, ami őt, így találtok majd közös témát. Ne lássa, hogy nyomulsz rá, csak diszkréten közeledj felé. Cseréljetek CD-t, könyvet, videó játékokat. Szerezz be olyanokat, amikkel ő játszik, és add kölcsön neki.
2011. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szívesen járnék vele össze sokszor de nem igazán tudom milyen indokkal menjek elvégre tényleg meglehetősen keveset beszélgettünk az elmúlt sok évben viszont nagyon szeretném ha kialakulna egy kapcsolat akárcsak baráti mert nagyon fontos nekem.
2011. ápr. 17. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd őt fel, hogy kaptál kölcsön egy Cd-t, kíváncsi vagy, hogy neki tetszik e, hogy hallgassátok meg együtt, vagy mondd neki, hogy olvastál egy könyvet, szívesen kölcsön adnád, ha érdekelné, vagy hívd el moziba, mondd neki, hogy a barátnőd nem tud veled menni, közbejött neki valami. Annyi, de annyi trükk van.
2011. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket:) Amikor elhívom magammal moziba azt nem telefonon szeretném hanem személyesen mert olyan hülye fejet vágna és annyira nem értené mi van hogy azt muszáj látni legalább azon mosolyognék. De amúgy nem rossz ötlet végülis valahogy meg lehet oldani és már tudom is hogy hogyan. Köszönöm a segítséget:).
2011. ápr. 17. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget az egyik "harcos" játékban, kérj kölcsön animét, stb, aztán azt vissza is kell adni, vagy cserébe elhívod enni/új animét venni...
2011. ápr. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!