Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre lehet menni fekete...

Temetésre lehet menni fekete farmerba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 13:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

Lehetni lehet, de nem illik.

Ha nem közeli hozzátartozó, csak ott állsz a huszadik sorban, akkor elmegy.


De már az oviban is van mindenkinek ünneplőnek egy fekete nadrágja, vagy szoknyája.

Gondolom neked is.

2011. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

a kérdést azért írtam ki,mert egyik ismerösöm abba akar menni és én meg elkezdtem kattogni rajta hogy hogy is van ez,ezért inkább kiírtam ide a kérdést,nekem van "normális" gatyám de ezek szerint neki nincs


17/L

2011. ápr. 17. 13:06
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
lehet menni, de nem illő..:/
2011. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem miért ne. fekete, szerintem tök mindegy ha nem szövetnadrág főleg ha nem is rokon vagy annyira közeli barát.
2011. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Részvétem, ha meghalt valakid!

Lehet, ha nem túl feszes, kihívó, hanem egy egyszerű fekete farmer. Azért ha van valami ünneplőbb fekete szövetnadrág, az sokkal megfelelőbb. De különösebb gond a farmerrel sincs. Nem mindenkinek van fekete szövetnadrágja és gondolom, a gyászban nem is mindenkinek az az első, hogy nagybevásárlásra menjen.

2011. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tartom illetlenségnek, szerintem, ha nem egy szakadt, zsebes farmer, hanem egy egyszerű, fekete farmer, akkor mehet abba.
2011. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%

szerintem elsőre lejön belőle az, hogy nincs fekete szövetnadrágja

hogy csak farmerei vannak

hogy csóró

2011. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
Ha teljesen fekete nem agyondíszíttet(ez alatt köveket tűzéseket értek)akkor jó,szerintem.A családnak,a halott szereteinek édesmindegy,hogy a fekete nadrágod farmerból vagy szövetanyagból van!A tisztelet és az őszinte részvét számít nem a nadrág anyaga!Az én édesanyám temetésén a párom fekete farmerban volt pedig van neki másik is,de én nem foglalkoztam vele mert nem az számít,és nem azért azt vette fel mert bunkó meg ilyenek.
2011. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
En Apum temetesen voltam sima fekete farmerban.. A kutyat sem erdekli. Nem vagyok csoro, de fekete ruhat sem hordok. Nem valo hozzam, meg mar ki is nottem azt, hogy unnepsegekre jarjak.. Ha nem szines, csillogos, hanem rendes egyszeru farmer siman jo.
2011. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

igen egy sima natúr feketére gondolt,minden díszités nélkül!

köszönöm mindenkinek!!!

2011. ápr. 17. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!