Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre lehet menni fekete...

Temetésre lehet menni fekete farmerba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 13:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

13:20

Szerintem az már elég nagy gáz, ha valaki egy temetésen azt vizslatja, hogy ki milyen drága, vagy nem drága ruhában jött és mennyire csóró vagy sem. :(

2011. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

ja, nem csak a csóróknak nincs fekete szövetnadrágjuk, hanem azoknak sincs, akik nem járnak komolyabb helyekre


a lényeg: saját magát mutatja be a megjelenésével az ember, nem a halottnak való tiszteletet jelenti, vagy nem jelenti

azt, csak a fekete szín tükrözi

2011. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bunkóság. Nem rózsaszín nadrágban megy, hanem feketében és itt a szín a lényeg.


Nem hiszem, hogy 1 cm-es távolságban fogják vizsgálni a nadrág anyagát, messzebbről meg senkinek nem fog feltűnni, hogy az farmer.

2011. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Simán jó a fekete farmer. Én fekete szatén csőnadrágban voltam temetésen, mert elegáns, tényleg az a normális, nem az agyontapadós volt. :)
2011. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Egy sima fekete farmerrel sztem semmi baj sincs. Sőt, ha jó minőségű, nem csicsás és nem szakadt, akkor csak közelről látszik, hogy tulképpen farmer... aki meg ennyire közelről nézegeti meg vizslatja lber szemekkel más öltözetét temetésen, az kb. olyan, mint a szőrszálhasogató, pletykás vénasszonyok. És nehogy már a legyen a mérvadó temetésen, hogy ne nézzünk ki "csórónak", jesszus...

De most tényleg. Ha vki feketébe öltözik temetéskor, és nem úgy öltözik fel, mintha partizni menne, az már eléggé megadja a tiszteletet. Amúgy sem azon múlik, hogy ki mennyire gyászolja az elhunytat, hogy mennyire vágja puccba magát temetésen.

2011. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
attól , hogy egy sima fekete farmerban megy valaki egy temetésre,egy szép feketet pulcsival vagy vmivel, attól még nem hiszem , hogy csóró. vagy mindenki, aki farmert hord, az csóró?akkor elég sokan csórók.és szerintem akkor te is,
2011. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
26%

jellemezni kellene kik is hordanak farmert?

-diákok

-munkások(szak-, segéd, -??)

-akik nyaralni/kikapcsolódni/szabad időben vannak


és ezek közül kiknek nincs szövetnadrágja?

- aki nem járnak nagyobb stílű helyekre

- akik nem olyan munkakörben dolgoznak, ahol illene szövetben járni


nézz meg egy cégvezetőt

ő nem farmerben menne temetésre

vagy egy ügyintézőt egy biztosítótól, vagy egy diákot, aki jár értelmesebb rendezvényekre, vagy sorolhatnám


tehát tükrözi ki vagy, a ruhád.


igen temetésen nem a másikkal kell foglalkozni.

senki nem is a másikkal foglalkozik, csak észre veszünk ezt-azt tudattalanul, önkéntelenül....

2011. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ez az elemzés azért elég tudatos volt.

Mellesleg a farmerárak mellett nem hiszem, hogy pont a csóróság jele.


Nem gáz a farmer temetésre, szerintem is az a lényeg, hogy fekete legyen.

2011. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem akarok ezért külön kérdést,remélem vki válaszol itt is nekem. nekem csak fekete fehér,vagy színes farmer nadrágaim vannak. feket szoknyám van,de anyám szerint azt nem vehetem fel temetésre mert nagy k.urvás-tényleg elég rövid :S

Fekete cica nadrágba,meg egy sötét színű tunikába elmehetek temetésre?

2011. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
hát inkább kérj kölcsön ismeröstöl valami másféle fekete nadrágot,mert a "tapinaci" stílus már szerintem is sok lenne :S
2011. ápr. 17. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!