Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is járt már úgy, h nem is...

Más is járt már úgy, h nem is ismered őt, de mégis teljesen őszinte lehetsz vele és ő is az veled? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval még nem is beszéltetek egy szót sem de mégis olyan, mintha ismernétek egymást már 1000 éve ... ez mitől van? rokonlelkek az illetők, vagy mi??
2011. ápr. 17. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem beszéltek egy szót sem, akkor honnan tudjátok, hogy rokonlelkek vagytok?
2011. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
x) jujj...
2011. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én értem miről beszélsz. És igen, volt ilyen.
2011. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik előző életetekben közeli kapcsolatban lehettetek.

Nekem is volt ilyen érzésem valakivel,akivel egyszer beszéltem, de azóta sem találkoztam újra vele. Ezek szerint csak én éreztem így. Pedig próbáltam kapcsolatba lépni vele, ő nem reagált rá nagyon, csak pár levelet váltottunk, így hát én sem erőltetem. De azt az érzést nem felejtem el soha, olyan különös volt, azt éreztem, hogy összetartozunk, tartoztunk. Senki mással nem volt ilyen érzésem azóta se.

2011. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

igen én jártam így, hogy vonaton úgy elbeszélgettem egy sráccal, a párkapcsolatokról, hogy meglepődtünk, hogy jé, már megérkeztünk :)(2órás út repült el, mintha akkor ülünk volna le)

aztán a srác annyit mondott: "na pá"

2011. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érzést én is éreztem már.
2011. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert a másiknak olyan a stílusa...

Vannak emberek, akik nagyon nyitottak , megnyerő modorúak tudnak lenni, könnyen megkedveltetik magukat és hamar elnyerik sok ember bizalmát.Szerintem ezek a "különös" szimpátiaérzések ilyen emberrel való találkozásnál lehetnek.

2011. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Velem és George Clooney-val ugyanez van.

Nem ismerem, nem beszéltem vele, de érzem, hogy őszinte lehetek vele.

2011. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
volt már ilyen aha. de aztán a végén mindig eltávolodtunk egymástól és annyi :/
2011. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, gyakran tortenik ez velem, gongolom mert en zarkozott tipus vagyok, es ha talalkozok egy konnyen baratkozo emberrel, akkor hamar tudok asszimilalodni, megnyilni elotte, bar o mindenkivel ugyanolyan, en csak vele meg a hozza hasonlo emberekkel tudok konnyen kapcsolatot teremteni.
2011. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!