Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni helyzetben?

Mit lehet tenni helyzetben?

Figyelt kérdés

az történt hogy én délután négyig maradhattam kint (csavargás ,haverok)és bementem lecót csinálni,kijöttem fél hatkor és kerestem a haveromat aki kint maradt majd mikor mentem haza kb 5 percig kerestem találkoztam vele (szomszédok vagyunk) de az anyja nem volt otthon,2 perc múlva jött(a haveromat kereste az utcán)és g3cire leugatta őt is meg engem is h hol a p1csában voltunk és h kivagyok tiltva tőlük meg nem mehet hozzá senki sem stbstb

át és nem haverkodhat senkivel. namármost engem b@sztak le az egészért hogy énmiattam csavargott el és nem ért időben haza ,pedig én nem is voltam vele hanem otthon lecót irtam. ti hogyan beszélnétek a szüleivel??


2011. ápr. 17. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is megtanulnék normálisan írni és beszélni, majd utána odaállnék a szülők elé és elmondanám (normális hangnemben) az én verziómat...
2011. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kit b...tak volna le, te voltàl mellette, magyaràzd el neki, hogy àllitsa le magàt, amikor te nem is voltàl az ügyben.
2011. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs hogy nem írtam normálisan csak ideges voltam,próbáltam velük beszélni de egyik fülén be-másikon ki és megint elzavartak pedig SEMMIT nem is csináltam úgyhogy nemtudom mit tegyek... szerintetek várjak egy-két napot míg lenyugodnak???
2011. ápr. 17. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várj 1-2 napot, amíg mindenki lenyugszik és normálisan meg tudjátok beszélni. Ha őszintén elmondod a véleményedet tisztességes hangnemben egész biztos meg fogják érteni.
2011. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, ezek nagyon durva szavak, és az egész helyzet is az. Őszintébbnek kellene lenni magadhoz, és szelídebbnek másokhoz. Lehet, hogy a barátod anyukája már ideges volt valamiért, és éppen te voltál jelen, akire haragudhat. De az is lehet, hogy nem szereti, hogy a gyereke csavarog, hanem azt szeretné, ha többet tanulna, otthon lenne. Bonyolult dolgok ezek, nem kell mindjárt felkapni a vizet. Legyél szelídebb, nyugalmasabb, gondold át jobban a helyzeteket.
2011. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megtudtam hogy miért idegesek rám,:mert azt hiszik hogy a haverom velem volt csavarogni akkor amikor kétszer is elkésett de természetesen nem, és ezt nem nagyon hiszik el ,azt hiszik hogy csak azért találtuk ki hogy mentesem az irhámat....
2011. ápr. 19. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszéltél az anyàval? Ha nem hiszi el, akkor ne erõltesd, higyjen amit akar. Rà se ràndits.
2011. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!