Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tanítsam meg a barátomnak...

Hogy tanítsam meg a barátomnak, h ne késsen állandóan a találkozókról?

Figyelt kérdés

20éves, és állandóan elcsúszik az idővel. Engem ez borzasztóan idegesít, h mindig én várok rá. Volt, h 10 perccel később mentem oda, épp akkor hívott, h hol vagyok, nemsokára megérkezik....tehát ez sem használt. H "leckéztessem" meg?

köszönöm


2011. ápr. 18. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%
Az én párom is állandóan késik,de mi akkor szoktunk találkozni ha közös programunk van, h.megyünk moziba vagy vásárolni vagy együtt megyünk haza és vhol megbeszélünk 1talit stb.De mivel bkv-val közlekedik ezért ha lekésik egy járatot akkor simán lehet h. csak 10 perc múlva jön a következő,vagy dugó van stb.Az a gáz ha ő is pont vár vkire és emiatt késik.AMúgy legtöbbször mi úgy szoktuk megoldani h. kb.tudjuk kinek mennyi idő h. odaérjen és akkor hívjuk a másik h. most itt járok indulj el.Amúgy volt h. 30 percet is vártam rá.Persze kiakadok,de csak azért mert nem mondta h. késöbb induljak el v.hogy ne siessek mert még dolga van.
2011. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

én max fél órát vagyok hajlandó várni, utána hazamegyek, vagy elmegyek valahova. jöjjön utánam, ha annyira akar látni :D ha felhív, hogy hol vagy, kerekperec mondd meg, hogy itt és itt vagy, de nem vagy hajlandó visszamenni.


nem biztos, hogy ide tartozik. volt egy barátom, aki mindig ilyen 20-40 perceket késett. aztán bkv sztrájk alatt tavalyelőtt nem járt a hév, pótlóbuszok jártak. ahol lakom, pont a fordulóban van a buszmegálló, tehát nem az utca két oldalán és mindkét irányba közlekedő busz ugyanott áll meg. én meg rossz buszra szálltam és eleinte fel se tűnt, hogy most rossz helyen lennék :D késtem másfél órát. megvárt, utána nem késett soha egy percet sem :D:D

2011. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ez úgy működik, hogy 5p késés után 100ft. aztán közösen elisszuk vagy elesszük.


10 percnél többet késni iszonyat nagy taplóság, pláne úgy, hogy a másik pontos.


innentől vagy az van, h odarendeled magadhoz, és ameddig várod, addig is tudsz tanulni, olvasni, takarítani.

vagy: odaérsz időben a helyszínre, ha nincs ott, akkor hívod, hogy oké, még 10 percet várok rád, utána hazamegyek, ha akarsz jössz.


az nem szívatás, h nem hagysz magadból hülyét csinálni.

2011. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!