Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok. Ha régi nagy szerelme...

Házasok. Ha régi nagy szerelmetek aki elhagyott előkerülne és azt mondaná megbánt mindent összejönnétek vele? Elválnátok? Vagy vajon mit éreznétek? Gyerek nincs

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
A férjem a legnagyobb (egyébként második) szerelmem az életemben. Az első hozzá képest semmi sem volt, senki sem volt semmi hozzá képest.
2011. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 napietus ***** válasza:
80%

engem mondjuk nem hagyott el egyik sem, én őket (mondjuk mindig adtak rá okot). kérdésre: dehogy válnék el! ami egyszer volt, újra nem jön el...egyébként is, én nem mondom, hogy soha, semmilyen körülmények között nem válnék el, mert hozhat az élet akármit (mondjuk ha a férjem durva lenne velem, vagy elszórná a vagyont, vagy ilyesmi történne, nyilván nem lenne más választásom), de hogy egy másik pasi miatt tuti nem, arra meg mernék esküdni :)


29/N

2011. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs is elveszve, hogy előkerüljön. Néha még ír is neten, hogy hogy vagyok, mi van velem. Természetesen erről a férjem is tud. Dehogy mennék vissza hozzá, nem ettem meszet! :D Hálás vagyok neki, hogy akkor elhagyott, pedig akkor még nagyon odavoltam érte. De nem lettem volna boldog vele, a férjemmel viszont az vagyok és jobban szeretem, mint valaha bárkit is szerettem.
2011. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 fabijoe válasza:
89%
Nem.
2011. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező: Azon kívül,hogy mindenkit lepontozol,elgondolkodtattak a válaszok vagy válsz?
2011. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!