Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám? Bőv. Lent

Miért ilyen az apám? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
18l vok,nevelőszüleim vannak,idősek,velük élek 17éve. Az igazi anyám eldobott,és egy évig árvaházban voltam. Anyám az igazi,17-18éves volt mikor megszülettem,az igazi apám 18,de ő nem tudott rólam,mert anyám elhagyta. Nemrég véletlen,vagy nem,találkoztam az apámmal,a szüleinél lakik még. Nem tudta először egyikünk se,nem úgy taliztunk mint apa és lánya. Mikor mesélt magáról,rájöttem és elmondtam neki az igazat. Útánna kb megutált,taliztunk de ennyi. Aztán egy ideig úgy tünt elfogatta de aztán megint egy idegbeteg állat lett. Mindig bunko velem.
2011. ápr. 18. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem eri meg, hogy ilyen ember miatt erezd rosszul magad! Ne pazarold ra az idodet, energiadat, erzelmeidet. Ha a neveloszuleid jo emberek, ok az igazi szuleid.
2011. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most már tudod miért hagyta el anyád...
2011. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Mióta tudja azt, hogy a lánya vagy? Ha csak pár hete vagy hónapja akkor szerintem még nem dolgozta fel. Gondolj bele, ha férfiként élnél (nem lány lennél) 30-40 évesen egyszer eléd állít egy 18-20 éves emberke és azt mondja, hogy Te vagy az Apám! Azt se tudnád, hogy mivan, igaz? Biztos nagyon haragudhat Anyukádra, hogy eltitkolt egy ilyen fontos dolgot. Valószínű az is megfordult a fejében, lehet nem is Tőle vagy. És lehet az is elgondolkodtatta, hogy most követelőzni akarsz Tőle vagy hátsó szándékod van stb.

Adj Neki időt, hátha elfogadja és biztosítsd, hogy szeretnéd, ha ezután az Apának mondhatnád, semmi rosszat nem akarsz.

Remélem érthetően fogalmaztam.

22/N

2011. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi hasznos tanácsokat. 11hónapja ismer.
2011. ápr. 18. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:

egyénfüggő. apu ugyanúgy felneveli a féltestvér hugomat mint engem. pedig tudja h nem tőle van.


minek foglalkozol vele egyáltalán? attól még hogy az apád nincs joga így viselkedni veled. van aki nemalkalmas szülőnek. fogadd el.

21/f

2011. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokat vársz egyszerre.Ez iszonyú hihetetlen sztori lehet neki, alapból anyukád eltitkolta előle a terhességét,így fogalma sem volt róla, hogy létezel. Senki nem hinné ezt el elsőre és valószínű azt hiszi követelőzni akarsz tőle pénzben és egyebekben mérve. Ne ítéld még el.
2011. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem itélem el,de elég kevés pénze van,anyáméknak meg cégei. Egy ideig elhitte,azt is mondta,h kislányom.nem értem mi a baja.
2011. ápr. 18. 19:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valaki telebeszélte a fejét,hogy nem igaz? Vagy talán kérdezd meg mi a gond.
2011. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
valószinü,mert az anyjáék utálnak,egy büdös ...tartanak,pedig nem is ismerek. azt mondják én ölöm meg az apámat azzal hogy tönkreteszem,meg h pszihirátriai eset vok meg ilyenek,de ezeket ők találták ki.
2011. ápr. 19. 01:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem az az édesapád, hanem az, aki magához vett és felnevelt. :) Csak vele foglakozz, a bunkó biológiai aput pedig hagyd a fenébe.

valószínűleg ő még most is ugyan annyira éretlen, mint anno 18 évesen.

2011. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!