Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan vesz?...

Szerintetek komolyan vesz? Vagy nem ér annyit a szavam, mint az anyukájáé?

Figyelt kérdés

A dilemma: a páromnak ma kifakadtam valamiről, amiben az anyukájával nem értünk egyet, magyarul ketten két különböző dologra kértük meg őt.

Az anyukájának egyből ugrott, de én akkor még igyekeztem nem beleszólni nagyon, bár nem tetszett. Végül ma fakadtam ki, hogy nekem ez a dolog nem tetszett, én másképp gondolom. Elég lendületes stílusban mondtam, azzal együtt, hogy mi nem beszélünk egymással csúnyán, de lehetett érezni, hogy nem dicséret volt.

Erre azt mondta: "Aranyos, ahogy kiosztottál! Rég nevettem ilyen jót!"

Mondtam, hogy nem azért mondtam, hogy kinevessen, jó lenne, ha rám is úgy hallgatna, mint az anyukájára. Erre: "Igenis úrnőm!"

Még mérgelődtem, erre csak nevetgélt tovább (úgy aranyosan), de nem tudom, hogy mit fog csinálni, simán "learanyosozott", mint egy aranyos kis háziállatot, és anyukára fog hallgatni, vagy nem tudom, hogy mit gondoljak.

Ti mit gondoltok?


2011. ápr. 18. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

En ezt meg nem vennem komolyan, ahogy te is mondtad, aranyosan csinalta, es az igenis urnom lehet csipkelodes is, ahogy mulat rajtad, hogy aranyosnak talal.

Ha mashogy rendezte volna le, akkor lennenek ketsegeim, de igy szerintem rendben.

2011. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
hány éves a kisfiú hogy bárkire hallgatnia kellene?
2011. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jelezted felé nemtetszésedet, és ő vette lapot. Nem akar vitát veled, ezért is próbált viccesen reagálni, és megértette az álláspontodat is, jogosnak érezte a sérelmedet. Szerintem ezentúl jobban fog figyelni rád.. adandó alkalommal pedig rámeresztheted a szemedet - most már vita nélkül - hogy "De Gyula! Erről már beszéltünk egyszer!"
2011. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Együtt laktok anyóssal? Annál rosszabb nincs.
2011. ápr. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vesz komolyan hagyd a pi...ba! Főleg ha az anyja kérését fontosabbnak tartja, mint a tiéd!
2011. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!