Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most akkor komolyan. Mit...

Na most akkor komolyan. Mit egyek?

Figyelt kérdés

Írtam már itt pár kérdésben a megkattant anyámról. Aki egyszer csak elhatározta, hogy nem hoz haza ételt.


Egyébként sem hozott túl sokat.


Körülbelül 3 hete eszek konyhai maradékokat. Tészta, rizs, és már kezdek rosszul lenni. Felpuffadt a hasam is. Nem sajnáltatni szeretném magam, erről szó sincs. Munkát keresek. De egyrészt nem találok, másrészt ilyen állapotban drogosnak néznek az állásinterviewn.


Ên meg egyre csak egyre szarabbul. Anyámban meg nő a gőg, hogy igenis igaza van, dolgoznom kéne.


Lassan lábraállni nem tudok, nem dolgozni. (ha esetleg valaki tud munkát, szóljon majd, a horror körülmények mellett nyitott és megbízható ember vagyok)


Szóval most tényleg probléma lett a kaja. Nem tudom mit csináljak amíg nincs munkám, az ingyen konyhán kívül van más megoldás? Esetleg olyan, ami valóban táplál és szinten tart? Én tényleg nem tudom már. Próbálom a barátaim előtt titokban tartani ezt az egészet de egyre kevésbé megy.


Most is marja a gyomromat a sav, hányingerem van és remegek az alacsony vércukortól. Boltból lopni nem szeretnék. De úgy néz ki lassan nem marad más. Egyébként nem etikai kérdésből. Egyszerűen csak keményen meghurcolják ezért az embert.


A gyorséttermi maradékokon is gondolkoztam. De az sem valami tápláló. Még 1-2 hónapig nem bírom ki azon.


2011. okt. 16. 22:20
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Egyébként sem vagyok egy nagy darab ember. De 3 hete 4 kilót "fogytam"
2011. okt. 16. 22:20
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem kérsz segítséget a barátaidtól?
2011. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Eddig komolyan vettelek, sajnáltalak is. Most kezd gyanús lenni, hogy te vagy hülyéskedsz, vagy hülye vagy. Nincs kedvem visszakeresni a kamukérdéseidet, de amennyi fogyásról írtál már, azóta teljesen elfogytál volna. Bár a célod mindig eléred: 40-50 sajnálkozó, vagy dühös válasz és másnapra feljebb ugrik a százalékod az oldalon. Ennyi örömöd van..
2011. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Jó arc lehetsz.....
2011. okt. 16. 22:28
 5/29 anonim ***** válasza:
milyen állásinterjú??? kaja nincs akkor ne irodai munkát keress. hány éves vagy?
2011. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
9%
Kukázz
2011. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
21
2011. okt. 16. 22:33
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Állj be a sorba, ahol a hajléktalanoknak osztják az ételt! Én ott mosakodtam meg a nyáron, ahol ők szoktak, a Duna perton! Az ingyen kaja kéregetés sem lehet túlzottan más!
2011. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is kezd ez a történet gyanús lenni. Szerintem neked lenne szükséged pszichiáterre, 1-2 mondatod eléggé téveszme-jellegű....
2011. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
de anyukád azért nem hoz haza étel mert nincs pénzetek vagy mert csak "megkattant"?
2011. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!