Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan szörnyű, ha...

Tényleg olyan szörnyű, ha valaki szüzen megy bele egy házasságba?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, de 9 éve ismerjük egymást. A férjemnek nem volt előttem szexuális kapcsolata és ez a mai napig zavarja őt.(nekem volt) De ilyenkor már mit lehet tenni?

Amúgy imádjuk egymást, de mostanában gyakran emlegeti, hogy nem tudja milyen lehet mással. És azt kérdezgeti, hogy nekem milyen volt másokkal. Néha már betegesnek tűnik, de lehet én is így viselkednék fordított helyzetben.

Mielőtt még azt írnátok, hogy biztos meg fog csalni: Abban biztos vagyok, hogy nem. Hamarabb fog beleőrülni ebbe az egészbe... De én ezt se szeretném.


2011. ápr. 18. 19:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Mondd neki hogy csalódna, mert ha úgy szexel, hogy nem szerelmes,az is lehet nagyon jó, de érzelmekkel ezerszer jobb. Ha élvezi veled,akkor mindenképp csalódna.
2011. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

itt a hátulütője


nincs az a szüzen házasodó ember aki pár év elteltével ne gondolkodna ilyenen


mit csinálj? nyugtasd meg hogy semmit nem vesztett,semmit nem ér a nem szerelemből történő szex

(akkor is ezt mondd ha az előző partnereddel akkorákat élveztél hogy belezengett a ház)

2011. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Valóban, szerelemmel sokkal jobb, de ez mindenképp az ő felelőssége. Az én ismeretségi körömből többen vagyunk, akik csak azért szakítottak a barátnőjükkel, hogy kipróbáljanak mást is, de megcsalni nem akarták.
2011. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%

lehet h hülye ötlet, de mi lenne ha bevonnátok egy harmadikat egy szexbe? akkor ő is kipróbálná...

bocsi ha merész az ötlet

2011. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Én 62 éves vagyok, 37. éve házas. Nekem sem volt a feleségemen kívül más nővel dolgom, és erre büszke vagyok. Persze nekem is megfordult a fejemben, hogy milyen lenne más nővel, de nem vitt rá a lélek, hogy megtegyem. Most meg már nincs jelentősége.
2011. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Az én barátnőm szintén ezt mondja, hogy a férje volt neki az első, nagyon jó vele mégis kíváncsi milyen lehet mással.Ők 15 éve házasok, ezt a hülyeséget most kezdte csak, de azóta elmúlt szerencsére.
2011. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Harmadik fél bevonására már mi is gondoltunk, még az esküvő előtt. De olyan gyorsan történt minden( mármint az esküvő) hogy aztán el is felejtkeztünk a dologról. Mostmár nem lenne hozzá kedvem, akkor még lehet belementem volna.
2011. ápr. 18. 19:58
 8/30 A kérdező kommentje:
Ó, köszi papa62. És a feleségednek sem volt senki előtted? Mert a férjemet ez zavarja leginkább, hogy nekem volt más is előtte.
2011. ápr. 18. 20:05
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

Csak azért "szörnyű",mert ma az a trend,hogy a nőknek-férfiknak is KELL a tapasztalat! Pedig ez nem igaz.

Ahhoz,hogy egy házasság jó legyen, a szeretet,egymás megbecsülése,oda figyelni a másikra a legfontosabb! Ha ez meg van,akkor a szex is jó.

2011. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ő az első férfi az életemben aki jelenleg a vőlegényem, együtt is élünk 2 éve. Neki volt pár kapcsolata, pár évig nős is volt, de elváltak, nem illettek össze.

Néha engem is érdekel milyen lehet mással, hátha más jobb, kielégítőbb esetleg vele a szex meg ilyesmi, de eszembe jutnak azok a pillanatok amiért vele vagyok, hogy mennyire imádom, mennyire szeret engem, hogy soha nem csalna meg, hogy azt mondta még ennyire boldog sosem volt senkivel és senkivel ilyen jó a szex nem volt vele mint velem stb.

Amúgy sem tenném meg,hogy megcsalom. Ha csak rámnéz és megérint már beleborzongok, a bőre illatától be tudok indulni és akár minden nap szeretkeznék vele, ha egy műszakban dolgoznánk, mert kívánom őt. :)

Vele akarom leélni az egész életemet, ő a másik felem, mindig is ilyen pasira vágytam.

2011. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!