Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet éveken át, úgy "normális...

Lehet éveken át, úgy "normális" házasságba élni, hogy van mellette egy barátnő a férjnek?

Figyelt kérdés
Ez a férfi valaha elválik,vagy ez így marad évekig,vagy örökre?
2011. jún. 4. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok szereto varja hogy ferfi majd elval. Legtobbszor eszeagaban sincs.
2011. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyant, ahol a nő 15 évig várt, de végül elvált a férfi és elvette őt.
2011. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme így házasságban élni...:D Jó dolgukba az emberek nem tudnak már mit csinálni.
2011. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ő nem ígért ilyet..igazából énse látom erre az esélyt..
2011. jún. 4. 14:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet így élni, de ez minden, csak nem normális. Ennek, hogy nem válnak el, sok oka lehet: pénz, gyerekek..


Az is kérdés, a nő tud-e a szeretőről?


Én ismerek egy házaspárt, ahol mindkét félnek szeretője van évek óta. Nem váltak el, akkor még kicsik voltak a gyerekek. Azóta egyikük már egyetemista, másikuk is érettségizik lassan, nyílt titok a dolog de nem beszélnek róla, és nem válnak el.


Én még nem is a házaspáron csodálkozom, hanem a szeretőkön. Nagyon megalázó évekig titkolózni, bujkálni, utolsónak lenni a sorban. Bár ha azt nézzük, hogy egy családba mászik bele, talán meg is érdemli.

2011. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
14,45- akkor megérte,hogy várt rá..
2011. jún. 4. 14:47
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Relatív, hogy mit nevezünk normálisnak. A szüleim éveken át nyílt házasságban éltek, minkettőjüknek volt szeretője. Csak miattam(a gyerek miatt) voltak együtt, de azért valamilyen szinten ragaszkodtak is egymáshoz. Akármelyik külső szemlélő úgy vélte, hogy ez egy tökéletes házaspár és tény, hogy nagyon jól meg is voltak. Persze mára elváltak, de ebbe azért volt beleszólása más dolgoknak is(távoli munkalehetőség stb).

Ez csak egy példa volt. és bár tényleg nemvoltak ebből olyan zűrök, mint amit sokan gondolnának, de én mégsem így képzelek el egy normális házasságot.

2011. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
gondolom a nő,nem tud róla..
2011. jún. 4. 14:49
 9/16 A kérdező kommentje:
normális:nem régi házasság,max.4-5 év..fiatalok.30 alattiak.a férj mégis mást is akar,nem kell bújkálni stb..nem esünk egymásnak mindenki előtt azért..
2011. jún. 4. 14:52
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem ez már eleve nem tűnik "normálisnak", bár lehet én vagyok régimódi.


Van olyan férfi, aki elválik, de szerintem nagyobb részük nem is akar válni, csak hitegeti a barátnőjét. Erről nem lehet általánosságban beszélni.

2011. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!