Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez korai lenne?

Szerintetek ez korai lenne?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, érdekes történet a miénk, 3 évet vártunk egymásra és elég nagy közöttünk a korkülönbség, 16 év.

Ez egy nagyon komoly kapcsolat, mindketten így gondoljuk már az első perctől fogva. Mostanában pedig szóba került az eljegyzés és a baba is.

Én nagyon szeretném, ő is, de nem tudom, valószínűleg sok külső szemlélőnek negatív véleménye lenne erről, hogy hülyeség ilyen nagy korkülönbséggel ilyen rövid idő után családot alapítani, de mi tényleg szeretjük egymást és tudom, hogy ő is ugyanolyan komolyan gondolja ezt mint én, máshogy bele sem vágnék.

Nekem ő életem szerelme és teljesen biztos vagyok a dologban, de kíváncsi vagyok ti, teljesen külső szemmel mit gondoltok erről a dologról?


2011. ápr. 18. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

16 év nem a világ vége, főleg, ha már 20 elmúltál.

A férjem 11 évvel idősebb nálam és a két család még szóba se hozta. Egyedül az esküvő után viccelődtek ezzel anyámék, csináltak egy albumot, ahol én babaként, ő meg 11 évesen van fotókon :)

2011. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 8 vagy és Ő 24, akkor igen korai.

Sőt. Ha 18 alatt vagy, akkor is. :))

2011. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

szerintem abszolút nem probléma! Ha megvan az érzelmi és anyagi alap, akkor miért ne lehetne családot alapítani?

A mai világban pedig főleg nem feltűnő, hogy ekkora a korkülönbség! Mások véleménye meg nem mindig őszinte, lehet, hogy csak a boldogságodra irigyek!


Sok sikert a közös családhoz! :)


21-l

2011. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat éve vagyunk együtt, 12 év köztünk a korkülönbség. Nem tragikusan sok a 16 év, főleg, ha már nem 18-20 éves vagy. :)
2011. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Az,hogy én mit gondolok?Meg,hogy más külső szemlélő mit gondol?Én nem szeretem az idősebbeket nyilván.De te.. te egy más ember vagy..mindenki más,más felfogással,más identitással,gondolkodással,életszemlélettel meg az isten tudja még mivel.Tudod,mindenki másképp fog fel mindent.. *nyilván rájöttél ezekre a dolgokra*

A lényeg,hogy ne törődj mások véleményével.És vigyázz a terhességedkor,mert ilyenkor azért lehet baj,bár nem sok.

2011. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
16 év nem sok, ha szeretitek egymást, nem jelent gondot. Mások véleménye, rosszindulatú megjegyzései miatt ne aggódj, nem kell törődni velük!
2011. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a gondolat és vágy megszületett egy közös gyerekre, onnantól kezdve semmi sem állíthatja meg, seperc alatt összejön. Utána meg már a környezetetek is örülni fog a baba érkezésének, nem azzal lesznek elfoglalva ki hány éves. Egyébként magam sem tartom soknak a 16 évet. Egyébként együtt éltek?
2011. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal a ti boldogságotok a lényeg.De szerintem sem sok a 16 év.Sok boldogságot nektek.
2011. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Másfél év alatt megismerhettétek egymást. Ha babát akartok,akkor mielőbb tartsátok meg az esküvőt. Egy kicsinek rendezett családban kellene születnie és felnőnie.

A 16 év nem sok,ha már te sem vagy tini. Az esküvő pedig nem kerül pénzbe.

2011. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mit gondolnak mások, nem nekik vagy boldog, hanem magadnak.
2011. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!