Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónap után nem korai még...

3 hónap után nem korai még összeköltözni?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt párommal, én a férjemtől október óta válófélben. Van két gyerekem, velem vannak még kiskorúak, de a mostani páromat MÁR apjuknak tekintik.


Most fogunk összeköltözni, már csak napok kérdése, de most valahogy elkapott egy félsz, hogy mi lesz, ha nem lesz jó? Viszont már egy hónapja nap mint nap tervezzük a költözést, a gyerekeim is nagyon várják, én is...de ma egy kicsit elkapott a kétely. Nem korai még? Nem akarok már visszalépni, csak valahogy olyan fura és gyors ez az egész, pedig sokkal többnek tűnik ez az idő, amióta együtt vagyunk, mint 3 hónap...

VÉLEMÉNY??


2011. jún. 9. 20:22
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:
100%
de korai. és szerintem az is hiba volt, hogy a gyerekeidnek ilyen korán bemutattad. 3 hónap az semmi, amennyit ennyi idő alatt megtudsz egy emberről, attól még sorozatgyilkos is lehet (ne szó szerintd értsd, tudod, mire gondolok). a gyerekeid még épphogy "elveszítették" a vér szerinti apjukat, persze, hogy ragaszkodnak egy apapótlékhoz. de mi van, ha benne is csalódniuk kell? Te kihevered, de ők? szerintem egy anyának az ilyesmit még felelősségteljesebben kellene kezelnie, de ettől függetlenül is korainak tartanám.
2011. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem akarsz visszalépni miért kérdezed? Lényegében értelmetlen a kérdés, akármit is írunk. Amúgy te érzed, ha eldöntötted, legfeljebb kiderül időközben még se jó, és külön mentek.

A magánvéleményem: nagyon korai, én nem költöznék így össze senkivel, minimum egy évet várnék az biztos.

2011. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom. Én a férjemmel kb. másfél hónappal azután kezdtem randizni, miután egy komoly kapcsolatomnak lett vége, rá két hónapra már össze is költöztünk. Nem voltam teljesen biztos a sikerben, de nekünk bejött. Bár nálunk egyikünknek sem volt gyerek.
2011. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha úgy érzed az új párod tudja, hogy mit vállalt, és nem lép ki köszönés nélkül az életekből, akkor nem.

Természetes, hogy vannak aggályaid, minden nagy döntésünk előtt van.Mellesleg túl sok minden történt veled egy év alatt.Összeomlott házasság, eldönteni, hogy kilépsz belőle, egyedül maradni a gyerekekkel, aztán egy új kapcsolat.Örülj annak, hogy ilyen szerencsés vagy, hogy ez a kapcsolat megadatott!!!Olyan sok egyedül maradt anya süllyed bele a kétségbeesésbe, mert fél, már nem adatik meg neki a szerelem."Kinek kell két gyerekkel"?Örülj a szerencsédnek, ne filózz!!

2011. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem örülök, sőt!! :D És ő teljes mértékben elfogadott minket, a gyerekeket sajátjaként szereti is, már most, és a gyerekek is szeretik őt!
2011. jún. 9. 20:41
 6/14 napietus ***** válasza:
100%

épp ez az, erre írtam, amit. az én szüleim is elváltak, nagyon csendben, szeretetben búcsúztak el egymástól. anyu második férjével 7-8 hónapja együtt járt, mir bemutatta nekünk. nagyon megszerettük, pedig akkor már apuval éltünk. ha esetleg ők is elváltak volna, jobban megviselt volna, mint a saját szüleim válása, mert akkor még kicsi voltam, arra nem is emlékszem. de ha benne csalódnom kellett volna, á, nagyon rossz lett volna.


szóval egy gyerek könnyen kötődik és ha csalódik, nagyot csalódik. vigyázni kell rájuk.

2011. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
napietus jól beszél:) igazat adok neki. hiba volt.
2011. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
gyerekekkel korai. még gyerek nélkül is rizikós de persze akkor nem gond ha nem jön össze.
2011. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon korai.

3 hónap az semmi.


Bár...

3 hónapja ismered?

Vagy ismerted már előtte is, esetleg évek óta, de most jöttetek össze 3 hónapja?


Mert, ha ismerted előtte, akkor már tudod, hogy milyen ember, és lehet, hogy jól alakul az összeköltözés.


De, ha most találkoztatok, akkor 3 hónap nagyon kevés arra, hogy kiismerj valakit.

2011. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ismertem már előtte is, egy helyen dolgoztunk.
2011. jún. 10. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!