Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senkinek nem hiányzom?

Senkinek nem hiányzom?

Figyelt kérdés

Ma van a névnapom,és senki nem köszöntött fel.Még a családom sem..Ennyire nem számítok senkinek??Egy kicsit fáj ez,mert én ha valamelyik testvéremnek,vagy családom bármely tagjának szüli vagy névnapja van,rögtön küldök egy szép képeslapot,és felköszöntöm..

Nem tudom miért esik rosszul hiszen már nem vagyok tinédzser,de jól esett volna..


2011. ápr. 19. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne türelmetlenkedj, a mai napból még csak 13 perc telt el. Még alszanak! Amúgy boldog névnapot! :)
2011. ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓÓ bocsika..akkor tegnap volt a névnapom..

(nálam még csak fél 12 lesz...

2011. ápr. 19. 00:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Andrea vagy, és külföldön vagy? Szerintem szimplán elfelejtették, és lehet, hogy ma pótolni fogják! Én is elfelejtettem egy Andit... mindjárt írok is neki egy lapot!
2011. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog névnapot kívánok kedves druszám! :)
2011. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

hogy hiányzol-e azt nem a névnapból tudod leszűrni..az csak még egy dátum amit meg kell jegyezni a főnök h*lyeségei mellettXD..

inkább azt nézd megkérdezik néha hogy élsz-e még ...v valami

2011. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Boldog Névnapot! Ne szomorkodj, az sokkal rosszabb érzés, ha a születésnapodat felejtik el :S nekem párszor volt ilyen, hogy senki nem köszöntött fel akkor...pedig elvileg jó barátnak tartanak.
2011. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a névnap marhaság, én a magamét nem is tartom számon. Felesleges ezzel foglalkozni.
2011. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt, hogy felköszöntöttek szülinapomon és a saját apám azt se tudta hány éves vagyok :D


ne szomorkodj, Boldog Névnapot!!!

2011. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Áh, mi csináltunk ismerősökkel saját névnapokat, a nick nevünkre, aztán lehet baxtatni egymást ha valaki elfelejti.


Egyébként, én minden névnapot elfelejtek, a sajátomat is, barátomét is, pedig igen csak szeretem őt és együtt élünk.

2011. ápr. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én annyit tudok h a névnapom vmikor májusban van. többet nem. miért kéne felköszöntenie bárkinek?

hogy ajándékokat kapjál vagy mi?

2011. ápr. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!