Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Nem féltek...

Nők, lányok! Nem féltek attól, hogy egyedülálló gyermekes nők lesztek és senkinek sem fogtok kelleni?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, nekem van ilyesmi félelmem, most mindegy hogy milyen párkapcsolatnak lesz vége v. hogy miért. A lényeg itt az, hogy fiatalon már egyedülálló gyerekes nő leszel és a kutyának se kellesz...mert ugye a jobb férfiak korán elkelnek a maradéknak sem kell a gyerekes nő, tehát egyedül maradunk...a társkeresőkön sem állnak szóba gyerekes nőkkel, a pasik is csak szexre vágynak sokszor.


Nekem nincs gyerekem ezt leszögezem! De ennek ellenére tartok ettől a szitutól!


Nektek nem szoktak ilyen félelmeitek lenni?


23L


2011. szept. 2. 10:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
nem félek. biztos vagyok magamban és a kapcsolatomban. ha esetleg egyedül maradnék akkor sem esnék kétségbe.
2011. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Ez már nekem is megfordult a fejemben.
2011. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mivel én 22 vagyok, párom 28, és mindketten akarunk majd családot :)
2011. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De most komolyan... kinek kell manapság egy ilyen helyzetbe került nő?
2011. szept. 2. 10:48
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Szép, okos válaszok, de... a tapasztalat, a statisztika nem ezt mutatja! És a szándék sem az, hogy egyedül maradjon gyerekkel bárki, de az élet kicsit hosszabb mint a kolbász, a szerelem, a fellángolás elmúlik és vagy lesz szeretet, vagy nem.
2011. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

Fiatal vagy ehhez, hogy ezt gondold.

Amúgy a realitása megvan, hiszen több a nő, mint a pasi.

De ne gondolj ilyesmire, mert a végén valós probléma lesz belőle. Van egy ismerősöm, akit első terhessége idején otthagyott a férje egy másik nő miatt. Telt múlt az idő, férjhez ment máshoz, tényleg egy rendes pasihoz. Neki nem volt gyereke, érthető módon nagyon szeretett volna. A nő húzódott, nem akart, nagyon félt attól, ha még egyszer terhes lesz, otthagyják.

Kitalálod mi történt? Végre ráállt, terhes lett, a pasi meg lelépett egy másik nő miatt.


Nem szabad félni, félelmeink ellenünk dolgoznak.

2011. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesó ilyen helyzetbe került nőt vett el feleségül.
2011. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
különben nincs több nő. 40 éves kor alatt férfitöbblet van, a nyugdíjas néniket ne vegyük be a lehetséges partnerek közé:)
2011. szept. 2. 10:54
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Az élet kiszámíthatatlan, nem sablonok szerint működik. Rengeteg nő találja meg a párját úgy, hogy már vannak mástól gyerekei. Az emberek is fejlődnek, érettebbek lesznek, míg huszonévesen sokszor el sem tudják képzelni, hogy összeálljanak olyannal, akinek már van gyereke, 30-40 évesen már a normálisabbját egyáltalán nem zavarja, természetesnek tartja, hogy a másiknak előélete is van.
2011. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
:D egy 40 éves nő nem nyugdíjas nénike, ők aztán tudják, mit hogyan akarnak. Lassan a testtel. Pont most olvastam egy cikket, sok fiatal férfi már érettebb nőket keres.
2011. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!