Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ül egy 40 éves vállalkoz...

Miért ül egy 40 éves vállalkozó naphosszakat otthon?

Figyelt kérdés

Egyedül lakik. 2-3 éve még láttam, hogy elmegy pár órára, hazajön, megint megy és ez ment egész nap. Most 3 naponta jó ha kimozdul 1 órára.


1. Rosszul megy a cég. Miért nem csinál valamit, hogy működjön?

2. Annyira jól megy, hogy ő már nem is kell hozzá. Akkor miért nem jár el konditerembe vagy akárhova?

(Én titkárnő vagyok egy irodában a szomszéd lakásban, onnan tudom ennyire részletesen.) :)


2011. ápr. 19. 15:25
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod, hogy nem "ertelmesen" tolti idejet a sajat lakasaban? Titkarno vagy? Tenyleg? Irasodbol inkabb egy tini lany, aki unatkozik.
2011. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
84%

igazad van a konditerem az bizony a világ legértelmesebb időtöltése. kötelezővé tenném mindendegyik iskolában.


mi a munkája a pasinak? mert lehet h olyan munkája van amihez gép kell. én is ismertem olyan aki naphosszat otthon ült és photoshoppolt. kihúzta a fiókot volt ott vagy 20 darab winchester. aztmondta az eddigi munkái.

2011. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy a korábbi években valami forgalmas helyen bérelt magának irodahelyiséget. Most (a gazdasági visszaesés idején) mint mindenki más, ő is ott csökkenti a költségeit, ahol tudja. Ha az irodát otthon rendezte be, ügyeinek legnagyobb részét már tudja intézni net-en és telefonon keresztül.
2011. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Mióta nyomozol utána?

Fogadjunk, hogy ennél sokkal többet is tudsz róla!!


Na mesélj...mit tudsz még??

Van csaja?

Mennyit keres?

Milyen kocsija van?


stb...

2011. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
'nyátok
2011. ápr. 19. 18:01
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
D: Vigyázz, ha van egy kis pocakja, akkor már nős!
2011. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
90%
Neem, én ismerek nőtlen pocakosokat és imádom őket, bár minden 40 körüli nőtlen férfi pocakos lenne. Akkor én is egész nap az ablakban csüngenék :D
2011. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Figyuuu,ilyen kis padod is van a házad előtt, ahová kiülhetsz és nézheted, hogy ki hová megy,kivel,mit csinál,miért, mennyi pénze van a takarékban és milyen színű a bugyija?
2011. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, vagy egy összecsukható kempingszéke, amit egy átlag ember bográcsozásra és horgászatra használ :D
2011. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Azt már nem írom, amit elsőre gondoltam, hogy mi közöd hozzá, a saját életeddel foglalkozz, ne másokéval, mert ezt már írták.

De felsorolok pár lehetőséget, hogy fantáziálgathass a vállalkozó titokzatos életéről:

-Otthonról intézi az ügyeit, telefonon, vagy interneten, a cégénél egy ügyvezető intézi a többit.

-Nem jár konditerembe, utál kondizni, olvasni szeret, vagy internetezni, ha edz is valamit, inkább otthon teszi. Mit tudom én, van futópadja.

-Nem társasági ember, jobban szeret egyedül lenni.

-Nehezen barátkozik, így nem nagyon vannak barátai, egyedül meg nincs kedve szórakozni járni.

-Vagy a főnököd alkalmazza, hogy ellenőrizze, hogy dolgozol-e munkaidőben, vagy az ablakon bámulsz kifelé. :D

2011. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!