Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ül egy 40 éves vállalkoz...

Miért ül egy 40 éves vállalkozó naphosszakat otthon?

Figyelt kérdés

Egyedül lakik. 2-3 éve még láttam, hogy elmegy pár órára, hazajön, megint megy és ez ment egész nap. Most 3 naponta jó ha kimozdul 1 órára.


1. Rosszul megy a cég. Miért nem csinál valamit, hogy működjön?

2. Annyira jól megy, hogy ő már nem is kell hozzá. Akkor miért nem jár el konditerembe vagy akárhova?

(Én titkárnő vagyok egy irodában a szomszéd lakásban, onnan tudom ennyire részletesen.) :)


2011. ápr. 19. 15:25
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez a fickó egy mocskos, lusta dög lehet! Otthon mereszti a s.eggét, mikor te beleszakadsz a munkába. Angyalom, nagyon jó kis munkaköröd lehet, ha ennyire ráérsz. Vagy nálatok megy ennyire rosszul a cég, hogy még erre is van időd?


Igggggeeeeen, a konditerem a legértelmesebb dolog a világon, aki nem kondizik, azt főbe kéne lőni. Hogy képzeli, hogy nem gyúrja ki magát, mint az összes 20 éves húdejópasi?

2011. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
75%
Azért lett valami vállalkozó, hogy ne kelljen dolgoznia. Minek ha dolgoznak helyette? Nekem is pont ilyen a szembe szomszédom. soha sem dolgozik de pénze mindig van.
2011. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Na jó most már nekem is hozzá kell szólnom!:)Eddig csaK bele olvasgattam de nem birom ki szó nélkül!

Bár az elöttem levő emberek mindent elmondtak,de én azért megkérdezném hogy mi a büdös pi.csát foglalkozól egy idegen emberrel??

Tipikus komolyan mondom,sajnos egyre több magad fajta áskálodó rosszindulatu ember van ebben az országban...

Nem mindegy neked hogy miből él és hogy mennyit dolgozik??

Ennyi erővel azért is áskálodthatnál,mert ő mondjuk heti 5 napból húst eszik!De gondolom már ilyeneket is tudsz róla...

Szánalmas vagy kérdező,szerintem neked kellene valami elfoglaltság és nem neki és akkor nem foglalkoznál más emberek életével!Vagy egyszerüen keress valakit aki jól megkeféli a puncidat!:)

2011. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jobb dolgod mint a szomszédot kuksolni?
2011. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Kimerited a zaklatás fogalmát egész nap bámulod, kinyomozod egy vadidegen munkahelyi címét, az interneten tárgyalod ki a mindennapjait, valami nem stimmel nálad.

Amúgy roha' keményen dolgozhatsz ha délután 3-kor ide irogatsz.

2011. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
56%
Mi történt azóta nem mozdul ki? Én is elkezdtem figylgetni az embereket
2012. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!