Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy más...

Hogy érhetném el, hogy más férfiak is érdekeljenek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyetlen férfira sem tudok potenciális párként tekinteni, vagy akár csak annyira, hogy flörtöljek velük. A jelenlegi "kapcsolatom" pedig már inkább okoz bánatot, mint örömet... Mindenki szerint jobb lenne ha eljárnék társaságba és ismerkedni, de egyszerűen már a gondolattól is irtózom és undorodok, hogy valaki hozzámérjen (aki nem ő) és már előre lelkiismeret furdalásom van. :( Hogy érhetném el, hogy nyitni tudjak mások felé? És ne legyen kellemetlen a társaságuk, hanem jól érezzem magam velük? Fiú barátaim vannak többen, de csak barátként, tehát el nem tudnám képzelni, hogy több is lehet... Tudom jól, ha fiúkkal ismerkednék is, folyton ez a srác járna a fejemben... Mit lehet tenni ilyen esetben? Normális dolog ez, hogy csak ő érdekel, mint férfi és másra rá sem tudok úgy nézni, csak esetleg barátként, vagy ez már beteges? :(

L/22


2011. ápr. 19. 16:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miert nem mukodott a kapcsolat?
2011. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Teljesen jól működött... én nagyon jól éreztem magam vele és úgy tűnt, hogy ő is velem... Bekerült egy társaságba, ahol a csajozás és a "macho"-kodás a menő, aztán (persze nem állítom, hogy feltétlen ennek van köze hozzá!!!) egyik nap még azt mondta, mennyire szeret stb., rá 2 napra pedig, hogy már nem szerelmes... Kéértem, mondja el, mióta érzi így és miért nem szólt előbb, hisz nem egyik napról a másikra alakul ki így... egyszer azt mondta, hogy már egy ideje érzi, csak "hazudott" mert nem akart megbántani, máskor pedig azt mondta, hogy akkor kezdte ezt érezni... És gondolom így jobb, mert végülis ugyanúgy ott vagyok, de úgymond bármit tehet, mert "szabad". Ettől függetlenül tényleg azt kell mondjam, sose veszekedtünk, ha volt is valami, szóba hozta egyikünk, a másik lereagálta megbeszéltük, de normálisan. Sajna ez van. :(
2011. ápr. 19. 16:58
 13/18 anonim ***** válasza:

1 Neked ez a srác tetszik!

2 Másmilyen nem kell, csak egy ugyan ilyen!

3 Akkor a legegyszerűbb ennél maradni. Nem??

2011. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, csak normál kapcsolatra vágynék, ahol a másik fél is ki meri mondani, hogy járunk.
2011. ápr. 19. 17:41
 15/18 A kérdező kommentje:
Illetve aki akarja is azt
2011. ápr. 19. 17:42
 16/18 anonim ***** válasza:

16:51es vagyok: Koszi a reszletes beszamolot.

Hat a leirtak szerint, o jelenleg csajozasra vagyik, tobb lanyt akar meghoditani, nem akar mar komoly kapcsolatot, szorakozasra vagyik. Biztos elegge fiatal meg o is. Hany eves amugy?

Szerintem inkabb hagyd az egeszet, ne foglalkozz vele. Ha nem akar veled lenni, nem tart fontosnak, nem ertekel elegge. Ezen tul kell lepni. Hagyd elje a sajat eletet.

Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni. Egyszeruen fogadd el, hogy nem erdemli meg hogy torodj vele, hogy gondolj ra.

Lepj tul rajta!

2011. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. Szüntesd meg vele a kapcsolatot-teljesen.

2. amíg begyógyulsz járj el barátnőkkel tanulj, dolgozz...stb hogy felejthess

3. ha már úgy érzed majd, hogy ne igazán érdekel már-el fog jönni ez a pillanat-, akkor menj pasinéző körútra.


Más lehetőség nincs sajnos, vagyis sok értelme nem lenne ha vele maradnál, mert ő nem igazán akar téged.

2011. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mikor velem van, teljesen figyelmes, bújós és teljesen olyan, mint az elején, puszilgat stb, de ha ki kell menni az utcára és felvállalni, hogy velem van, az már más... Emberek előtt az utcán vagy bárhol épp csak egy-egy kósza szájrapuszi stb... tehát ott változott a régi viselkedéséhez képest. 27 éves egyébként. Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 19. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!