Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha nem szeretne...

Mit tennétek ha nem szeretne a férjetek (párotok)?

Figyelt kérdés

Ő nagyon rendetlen és meggondolatlan,az elején nagyon ráhagytam minden döntést,de mostanában nem.Félek, h újra valami előnytelen tervet sző és sodor magával.Így nemet mondok egyre gyakrabban.Már türelmetlenűl szólok olyan dolgokért amit már 2 éve nem képes megtanulni.

Ezek miatt sokat veszekszünk.Nem ölel meg,nem bújunk össze,csak dugni akar s kész.Érzem hogy nem szeret.

6 éve vagyunk együtt, ez alatt mindig azt csináltuk amit Ő akart,nem kevés gonddal és nehézséggel.Sokszor olyan feladatok elé állított,h 7 hós terhesen 2 napig alvás nélkül kocsiban utaztunk.Nem törődik azzal hogy én ettem-e valamit stb. stb...


2011. ápr. 19. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Nélküle a gyerekekkel is könnyebb lenne.
2011. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Visszamennék vele az ismerkedés első szakaszába. Megmondanám, hogy ez nekem nem házasság.Nem akarok elválni, de boldog akarok lenni! Betelt nálam a pohár!

Költözzön el, és udvarolhat, ha akar..majd meglátom. Ha fel tudja bennem éleszteni a szerelmet, akkor folytathatjuk..még nem tudom.De nyitott leszek, őrá is, de másra is.Aztán, ha megint jó lesz,akkor majd meglátjuk, hogyan tovább..


De előtte megkérdezném őt erről. Hogy ő is észrevette-e? Hogy így van-e szerinte is, és figyelnék, hogy én vagyok csak túlérzékeny, vagy nem tudja, hogy mit szeretnék, vagy tényleg nem szeret már? Vagy esetleg csak nem tudja, hogyan szeressen?

2011. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Én otthagynám a francba még úgy is, hogy van gyerek, de ez én vagyok. A legjobbakat kívánom, nem vagy egyszerű helyzetben.
2011. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

"6 éve vagyunk együtt"

6éve vagytok együtt, vagy 6 éve vagytok házasok?

Mert ha az előbbi, akkor elgondolkodnék rajta, hogy miért mentem hozzá, ha már akkor is ilyen volt.

2011. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha te türelmetlenül szólsz, akkor őneki sincs kedve megölelni. Próbáld meg: légy kedves, csábítgasd! Akkor hogy reagál? Lehet, hogy akkor ő is kedvesebb. Nem kell rászólni, főleg nem két éven át szólongatni. Ő nem a gyereked. Nem kell megtanítanod semmire. Neki is megvannak a szokásai. Lehet szólni, a te valamit másképp szeretsz, de azt nem lehet várni., hogy teljesen átalakul, olyanná , mint te akarod.

Végül is, az nem az ő dolga, hoyg te mit eszel..

Nme együtt szoktatok étkezni?

H anem, akkor nagyon sürgősen vezesd be! Üljetek le terített asztal mellé, minden este, hétvégén mindannyiszor. Csak egymásra figyeljetek, beszélgessetek.

Nem hiába válnak ágytól-asztaltól Nálatok az áyg megvan még, legyen közös az asztal is.

Ma este tedd félre a sértettséget, masszírozd meg! Ha elfogadja, akkor ő is vágyik rád. Akkor majd egy nyugodtabb napon előadod, hoyg neked mi fáj.Az elhallgatott dolgok eltávolítanak. Ha kimondjátok, lehet előbb veszekedés támad, de ha mindenki mindent elmond, aztán tudtok közeledni.

2011. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell mindjárt válni!

olvasd elé ezt:

DR. GRAY, JOHN

MARS ÉS VÉNUSZ MINDÖRÖKKÉ EGYÜTT

[link]

jó használati utasítás férjekhez

2011. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hozzaszokva, ahhoz hogy Te nemet mondjal neki. Vagy elsz igy tovabb, veszekedes, stb, vagy megint igenezel, vagy arrebb allsz.
2011. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nincs hogy már én kedveskedjek,mert nem érzem úgy hogy nekem kellene!

Masszirozzon meg Ő engem!

Amikor 2 éve arra kérem,hogy ne engedje az első udvarra a tyúkokat ,mert leszarják és megeszik a füvet és a virágokat és a gyerek homokozóját!Amikor ezt annyi türelmes kérés,álmodozó tervek a szép udvarról.. stb nem vették rá,akkor már nincs helye a szép szónak...kifogytam belőle.

A kocsi olajat ne eressze a fűre,mert a gyerek belefekszik, aszerszámokat ne hagyja szerteszét a házban és az udvaron,mert veszélyes!...EZEKRE akartam megtanítani.Kinti ruhával ne másszon az ágyba stb stb.Nem bírok olyan koszba élni amibe ő igen.

És egyedűl nem győzöm rakni utána a 2 gyerek mellett.

2011. ápr. 19. 17:32
 9/21 A kérdező kommentje:
Mindig elcsalja a pénzemet(nincs olyan összeg amit ne tudna elkölteni)és az állatokra költi,nekem meg nem marad ételt venni,sokszor nem volt amit főzzek.Elmegy dolgozni és megveszi magának a csokit,a kólát a kávét a rágót,de a fiának nem hoz banánt vagy paradicsomot.
2011. ápr. 19. 17:37
 10/21 anonim ***** válasza:
Minek egy ilyen ferfi a hazban?
2011. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!