Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha nem szeretne...

Mit tennétek ha nem szeretne a férjetek (párotok)?

Figyelt kérdés

Ő nagyon rendetlen és meggondolatlan,az elején nagyon ráhagytam minden döntést,de mostanában nem.Félek, h újra valami előnytelen tervet sző és sodor magával.Így nemet mondok egyre gyakrabban.Már türelmetlenűl szólok olyan dolgokért amit már 2 éve nem képes megtanulni.

Ezek miatt sokat veszekszünk.Nem ölel meg,nem bújunk össze,csak dugni akar s kész.Érzem hogy nem szeret.

6 éve vagyunk együtt, ez alatt mindig azt csináltuk amit Ő akart,nem kevés gonddal és nehézséggel.Sokszor olyan feladatok elé állított,h 7 hós terhesen 2 napig alvás nélkül kocsiban utaztunk.Nem törődik azzal hogy én ettem-e valamit stb. stb...


2011. ápr. 19. 16:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hidd el, figyel ő is a kicsire, csak más a rendszere. A mi gyerekeink is a fúrógép, a kasza, a sósav mellett nőttek fel, és mindent időben megtanultak, semmi bajuk nem volt.

A lányom 3 évesen becsavarozta tata autójának a kerekeit...

Mi baja lehet egy rozsdás szögtől?Ha nem a deszkából áll ki.. Mi is olyanokkal játszottunk, nagyon jól. Úgyse egyedül homokozik!

Nekem úgy tűnik, te már másfelé tekintgetsz. De miért hagytad így elmérgesedni a helyzetet?! A kislánynak apára van szüksége! Nagyobb szüksége van rá, hogy az apja mellett nőjön, mint a patikatisztaságra, vagy a pedáns rendre!!Hidd el! Fel lehet nőni apa nélkül is, perzse, de ha van apja, ne vedd el tőle! Ilyenek miatt.

A férjed a leírás alapján szerető apuka - bár lazább nálad.

Nem csökkent értelmű, nem gonosztevő! Tessék vele megbeszélni ezt! És igenis, fordulj felé szeretettel, elfogadással, hiszen a férjed, és a gyereked apja. Ellenségeskedéssel csak ellenállást szülsz. Tönkre vágsz mindent! Végy egy nagy levegőt, és fordíts! Legyél megnyerő, elfogadó! Meglátod, akkor előbb-utóbb ő i s az lesz! Amilyen az Adjonisten, olyan a fogadjisten.

N e gyűlöld ennyire! Ragaszkodj hozzá! ő is fog akkor hozzád! Nem lehet könnyű most téged elviselni, nézz tükörbe!

Neked kell változtatnod! Vagy tedd tönkre mindhármótok családját!

2011. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!