Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha nem szeretne...

Mit tennétek ha nem szeretne a férjetek (párotok)?

Figyelt kérdés

Ő nagyon rendetlen és meggondolatlan,az elején nagyon ráhagytam minden döntést,de mostanában nem.Félek, h újra valami előnytelen tervet sző és sodor magával.Így nemet mondok egyre gyakrabban.Már türelmetlenűl szólok olyan dolgokért amit már 2 éve nem képes megtanulni.

Ezek miatt sokat veszekszünk.Nem ölel meg,nem bújunk össze,csak dugni akar s kész.Érzem hogy nem szeret.

6 éve vagyunk együtt, ez alatt mindig azt csináltuk amit Ő akart,nem kevés gonddal és nehézséggel.Sokszor olyan feladatok elé állított,h 7 hós terhesen 2 napig alvás nélkül kocsiban utaztunk.Nem törődik azzal hogy én ettem-e valamit stb. stb...


2011. ápr. 19. 16:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%

Azért ezek annyira nem súlyos és megoldhatatlan problémák, csak ugye itt rengeteg az elvált és győzködni kell mindenkit és legfőképp önmagukat róla, hogy jól döntöttek.

Én is visszamennék az ismerkedős szakaszba, ha pedig nem jönne be elmennék párterápiára. Mégis csak a gyerekeim apja. Ha ezek sem működnek, akkor merülne fel csak a kapcsolat megszakítása bennem, de akkor is csak ideiglenesen, hátha észbe kap, ha ez sem használ csak akkor válnék, de kétlem, hogy nálatok egyik sem jönne be.

Vannak minden kapcsolatban olyan időszakok, amelyek nem épp a legfényesebbek, de a minden embernek vannak hibái.Apukám a cigisdobozt hagyja szét,lazán befekszik az ágyba meló után :D anyu sík ideg tőle, de nem véletlenül ment hozzá és van vele 25 éve és ő az apukánk, az ő gyerekeinek az apja. Biztosan okkal szerettél belé. Ezt keresd meg és kerestesd meg vele is és minden rendben lesz :)

2011. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem csak te érzed, hogy Ő nem szeret, hanem már te sem szereted. Ami elmegy ha közben normálisan elvan az ember együtt, de így, ha ennyi baj van, ami neked baj, és el is hiszem ezek zavarnak, akkor itt az ideje megpróbálni külön. Nagy döntés, innentől kezdve sokan maradnak, mert azt hiszik a különmenés mégnehezebb. Lehet, hogy így is van anyagilag sok esetben, és a büszkeség, hogy nem kérnek segítséget családtól, barátoktól is megnehezíti, pedig sok esetben ha eleinte nehezebb is, de hosszútávon jól szokott járni a fél, aki végre lépni mert, mert rossz volt neki. Nem hinném, hogy bele kell törődni az ilyesmibe. Igen, jóban rosszban együtt, de ha csak az egyik fél próbálkozik, akkor a másik már feladta az igéreteit, innentől, sajnos valamit léphet az érintett.

Azért először sok beszélgetést mondanék, hogy tegyetek meg, őszintén, hogy ki mit akar, tud, képes változtatni, hogy újra boldogok lehessetek, és türelmet, és kitartást, hátha változik valami.

2011. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Belefáradtam.Megbízhatatlan,semmit se tudok rá bízni,mert lehet megígéri és úgysem csinálja meg.

2011. ápr. 19. 18:49
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:10

Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.


Hű, látom népszerű volt a válaszom! De igazatok van, tényleg csak az esküvő után kell elgondolkodni, hogy milyen emberrel vagyunk együtt, előtte tök felesleges. Én kérek elnézést!

2011. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

En is elgondolkodnek, hogy miert szerettem bele.

Talan fel kene eleveniteni a regi emlekeket es kicsit kettesben lazitani.


Regen sem szeretted a parod lazasagat? Talan Te pont olyan csaladbol szarmazol, ahol sokkal meghatarozobbak voltak a szabalyok? Es egyre kevesbe tudod elviselni, hogy a parod szembe szegul ezeknek az elveknek?


Regen talan pont hogy tetszett a lazasaga?


Elhiszem, hogy vannak idegesito szokasai, de Neked is biztos vannak. Szerintem ezeket meg meg lehet oldani, de Neked is valtoztatni kell.


Ugy erzem, mintha mindenert Ot okolnad,pedig biztos O is tudna mit mondani. Neked is ugyanugy kedveskednek kellene a parodnak, ezzel is jelezve, hogy szukseged van ilyesmire.


Ne csak tole vard a valtozast, azt egyutt kell elernetek. Marha O is szeretne. De ehhez le kell ulni megbeszelni, hogy gondvan, mivel O talan nem is vette meg eszre!



(Bocsanat az ekezetek hianyaert, de angol a billentyuzet)

2011. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ezek nem olyan súlyos dolgok, szerintem sem. Meg lehet beszélni. De a "nehogymár" hozzáállással nem fog menni! A masszázs arra lenne teszt, hogy ha te pozitívan közelednél őfelé, akkor azt el tudná-e fogadni? Mert nyilván semmi kedve a kedvedben járni, ha csak házsártoskodsz.

Nem olyan jó dolog a válás, és nem is olyan egyszerű, mint itt tűnik. Érdemes próbát tenni az egyeztetésre. Beszélgettek? Napi fél - 1 órát beszélgetni kell! Nemkioktatni, nem veszekedni, hanem figyelmesen, érdeklődéssel, őszintén beszélgetni. Hiába keresnél új hapsit, azzal is beszélgetni muszáj!Ez legalább a gyerek apja.

Nyissatok közös kasszát, és hó elején kockás papíron osszátok ki, mire mennyi megy! Jusson valamennyi az ő kedvteléseire is, meg arra is maradjon, ami kell! Egyezzetek meg! Aztán tartsátok is be!

Nem egy idegen! A saját férjed!!!

2011. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

21:44-nek lehet igaza! Talán pont ezért szerettél bele?

Nem görcsölsz kicsit túl mindent? Lazíts! És beszéljetek!

Ha nem szereted, nem akkora baj! Még visszaszerethetsz bele! Egy próbát megér. A gyerekért. Ezek a panaszaid apróságok. Akit szeretünk, annak könnyen elnézzük!

2011. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ne tudnád kiváltani belőle, hogy beléd essen! Ha szerelmes lenne beléd, megtenne mindent, amit szeretnél! Szedd össze egy kicsit magad! Légy szerethető! Szexy, kívánatos! Vizuálisan is, a férfiaknak ez nagyon fontos! Érd el, hogy kenyérre lehessen kenni őt! Néha muszáj erőfeszítést tennünk a házasságunkért.

Egy szerelmes férfival könnyebb lesz elfogadtatnod a vágyaidat!Ezért vagy nő, ennyi praktika férjen már bele!

Egy nő

2011. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mindent rávetítessz. Inkább te nem szereted őt. Meg aztán, miket bízol rá? És mért ő gondolkodjon, hogy te mit eszel. Légy boldog. Egy boldog nő vonzza a férfiakat. A férjedet is, mást is! Aztán majd válogatsz .)

Ne tőle várd a boldogságot, az benned van!

Nem szeretik, ha tanítgatják őket! Ha zavar a szerszám, hajítsd ki!

2011. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Amikor egy 1 éves gyerek biztonságát veszélyezteti,akkor nem lehet könnyen venni!

Amég nem volt gyerek,addig győztem egyedül pakolni utána és magam után,de így NEM.

Nem is akarom hogy szeressen,csak hagyjon ,,,engedjen el és ne féltékenykedjen!

Amikor szegeket szedek ki a homokozóból,mert ő a rosdás szegeket és csavarokat beledobta,akkor nem hiszem hogy valakinek még lenne türelme megmasszírozni jutalomból.Nincs amiért én pozitivan jutalmazzam már.

Ha én ezek után még masszírozgatom akkor azt hiszi,h de jól viselkedik.

Azt hiszem a legtöbben el sem tudjátok képzelni ezt a foku rendetlenséget és hanyagságot.

Amikor a fúrógépet áram alatt a földön a gyerek keze ügyében hagyja...stb stb....Olyan mintha Ő is gyerek lenne szinte annyit kell rá is figyelni,amit már nem tudok tovább.

2011. ápr. 21. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!