Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért ide írom, a kérdést,...

Azért ide írom, a kérdést, mert itt több értelmes választ lehet találni. Hogyan szeressek bele valakibe?

Figyelt kérdés

MSN en ismerkedem egy férfival. 24 éves, nagyon aranyos, kedves, szimpatikus. Mégsem érzek semmit iránta. Nagyon kedvelem, és ha valaki, hát Ő érdemes lenne arra, hogy szeressem, de mégsem szeretem csak nagyon kedvelem.


Előző kapcsolatomban lángoló szerelmet éreztem, de annak vége lett, mert elhagyott a párom, most viszont nem érzem ezt a fellángolást. Talán ha találkozunk? Vagy ha most nem érzem, akkor soha nem is fogom?

Webcamon már láttuk egymást. Jól néz ki, tetszik a mosolya, és örömet okoz nekem, ha látom hogy mosolyog.


Lehetséges, hogy beleszeressek? Van valami, amivel ezt elő lehet segíteni? Nem akarok csalódást okozni, sőt az is megfordult a fejemben, hogy már önzőség amire vágyom, hiszen érezni akarok. Az már csak mellékes, hogy nem akarok csalódást okozni neki.


Ha létezne szerelmi bájital most elfogadnám, de attól félek, hogy nincs ilyesmi.


Mit tanácsoltok? Folytassam az ismerkedést, és majd kiderül? Félek, hogy nem fogok belészeretni, pedig szeretnék...


2010. okt. 25. 22:52
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok. Nem írtam. Bocsi.
2010. okt. 25. 22:52
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
senkiről ne mondj véleményt addig, amíg meg nem ismerted. - ez egy általános, de hasznos duma. A megismerkedés msn-en oké, de ideje találkozni vele, hátha változik a véleményed. Az internet személytelen.
2010. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy valakit megszeressen az ember, kell a személyes találkozás, és nem is egy alkalommal. Jobb is hogy nem szerettél bele,így nem okoz majd csalódást, ha találkoztok, mert egy hús vér ember azért más, mint az ábrándozás. Nincs veszteni valód, ne szakítsd meg vele a kapcsolatot, a végén úgyis kiderül mi lesz belőle.(belőletek)
2010. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy:N e msn-en ismerkedj...Kettő :Ne őt akard pótléknak,a volt párod helyett...Három :Ne görcsösen erőszakkal akarj érezni az már régen rossz...
2010. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Online nehéz beleszeretni valakibe.
2010. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Macskajós válasza:
100%
Egy kapcsolatban a másik kisugárzása adja a pluszt, a vonzalmat. Ezt a tömegkommunikációs eszközök nem tudják közvetíteni, szerintem még skype sem.
2010. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem várhatja el, hogy már az első találkozás előtt szerelmes légy.
2010. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt online elég nehéz igazán beleszeretni bárkibe is. Inkább örülj, hogy egyelőre nem sikerült, mert ha "sikerülne", akkor nagy eséllyel nem belé, hanem a róla elképzelt képbe lennél szerelmes. Találkozz vele és majd meglátod.

Másrészt miért akarsz feltétlenül szerelmes lenni belé? Csak nem vagy kapcsolatfüggő? Élvezed a szerelmesség állapotát, csak egyelőre nincs kibe, ezért mindenáron keresel hozzá egy alanyt (tárgyat)? Fogadd el, ha nem vagy szerelmes, és vedd észre, ha az vagy!

2010. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem akarom pótléknak használni ŐT, a volt páromat azért említettem meg, mert mióta elhagyott, azóta senki nem érdekel. Azthiszem, mindent csak erőltetek, de ha ez a helyzet, akkor mi lenne a helyes döntés?


Találkozzak vele, és hátha alakul? Nem akarok hazudni és nem is fogok. De mivan ha nem lesz fellángolás, csak kedvelem? Lehet ebből jó kapcsolat, vagy ne is menjek bele ilyesmibe, mert ezzel csak elmenekülnék attól az érzéstől, hogy nem kellek senkinek?

2010. okt. 25. 23:20
 10/24 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló szöget ütött a fejembe...

Lehet, hogy tényleg kapcsolatfüggő vagyok.

Holnap reggel keresek egy pszichológust.

2010. okt. 25. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!