Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek újra a páromba?

Hogy szeressek újra a páromba?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhagyni, mert sok közös tervünk van. Már beszéltem vele, hogy ez így nem jó, de nem tett sokat a változásért.
2011. ápr. 19. 17:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok pénzéhes, megjegyzem. akkor is csóró volt, mikor össze jöttünk. de akkor még oda-vissza működtek a dolgok. Most meg többet adok én neki, mint ő nekem. E mellett még van sok hiányossága.
2011. ápr. 19. 18:10
 12/15 anonim ***** válasza:
pl?
2011. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis idegenként éltek egymás mellett, akkor inkább esélyt kellene adnod egy idegennek, mert vele legalább van rá esély, hogy boldog leszel..

A szerelem nem tudatos dolog, azért nem szereted már, mert nem tudod szeretni a személyiségét! Nekem is volt olyan kapcsolatom, hogy már semmit nem csináltunk együtt és beszélgetni sem tudtunk egymással, ilyen esetben nincs más, véget kell vetni neki. Ha az érzelmeket kényszeríteni lehetne, "csak mert annyi mindent elterveztetek", akkor az ember bárkire rámutathatna az utcán, hogy "no akkor mostantól őt szeretem, mert jó parti!"

Van olyan, hogy a szerelem elmúlik, és ami marad, az már nem elég az örökkéhez..

2011. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jó de mégis mennyi időre tervezel vele???


Tudod egy normális kapcsolatban azt számolgatni, hogy ki mennyit ad bele anyagilag, az elég gáz.


Aki igazán párjának tekinti a másikat, az úgy gondolkodik, hogy megoszt vele mindent és segíti amiben lehet. Ha annyira csóró, akkor segíts neki jobb munkát találni és ne követelj tőle lehetetlent.

2011. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha már ellaposodott ne azon görcsölj,hogy hogy szeress belé újra! Ami nem megy nem kell erőltetni! Ha már elmúlt a szerelem,szerintem nem fog újra fellángolni!
2011. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!