Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom mindent sajnál magától.

szitu: Beteg voltam 2 hete megvett nekem mindent, gyógyszert, tea, cukrok, stb...


Most Ő beteg és mondtam neki, hogy vegyen magának gyógyszereket. Azt mondta, hogy Ő sajnálja magától és inkább megvesz nekem bármit, mint magának.


Ti is így vagytok ezzel?


(Megvettem neki én a gyógyszert):)


2011. ápr. 19. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint hogy ha neked nem venné meg és magának igen. Ilyet is olvastam itt nemrég. Szóval, legalább nem önző. (de azért persze törődhetne magával is)
2011. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez azért már beteges gondolkodás....

de szép tőled, hogy megvetted neki:)

2011. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen ember az ilyen?"


Önfeláldozó!

2011. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan ember, hogy jó ember! "Túl" jó is talán, de ez nem feltétlenül "rossz" tulajdonság, csak meg kell teremteni az egyensúlyt-szeressen másokat is, de önmagát is egyaránt. Te szerintem segíts neki, hogy meglássa a saját értékeit. Ritka az ilyen ember manapság.
2011. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szőkecsaj válasza:
Valószínűleg annyira szerei a családját hogy nem akarja a kevés pénzt is magára költeni ez egyrészt jó másrészt viszont nem. A jórész az hogy sose fogja elkölteni a fejetek alól a pénzt a rossz viszont hogy ez már benneteket is vagy téged is idegesíthet hogy annyira lebecsüli magát. Mindenesetre vedd meg neki hiszen belül hidd el jól esik vele és aztmondom hogy rengeteg törődés és törősés kell ennek a férfinak..:) ja és arra gondoltam hogy azis lehet hogy te dolgozol és ő nem és így nem akarja azt hogy a te általad megkeresett pénzt költse bár az nem biztos hogy így vann .. ez család függőő.
2011. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!