Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves tizen- és huszonévesek,...

Kedves tizen- és huszonévesek, a Ti Anyukátok is sápítozik, aggódik és károg a jövőtök a sorsotok miatt?

Figyelt kérdés

A Ti Anyukátok vagy Apukátok is aggodalmaskodik, vészjóslóan károg amikor a jövőtökről van szó?

Ezek miatt:

-Iskola

-Tanulás

-Munkahely

-Saját lakás

-Párkapcsolatotok

-Nyelvvizsga

-Diploma

-Fizetés

-Gyermekvállalás


2011. ápr. 19. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. Úgy gondolják, elég talpraesett vagyok ahhoz, hogy megtaláljam a helyem az életben :)
2011. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én szüleim nem kárognak. De valóban aggódnak miattam, ez így normális.
2011. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak apám van már, de nem érdekli se az én, sem a saját jövője. Tojik bele, elissza a pénzt, az se baj, ha az albérletet nem tudja kifizetni, nem érdekli semmi az életben, ezzel tönkre téve az én jövőm, amiért én bizony aggódok, mert nem akarok életem végéig albérletben tengődni, és félni, hogy nem marad pénzem.
2011. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!