Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinált rosszul az életben...

Mit csinált rosszul az életben az akinek 40 évesen csak egy Suzukira tellett?

Figyelt kérdés
(Remélem így már egyértelmű a kérdés)
2011. ápr. 19. 22:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek arra sem telik. Mit csinált rosszul?


Nem lehet ennyiből megmondani, hiba lenne általánosításokba bocsátkozni.

2011. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek 45 évest is ,akinek csak biciklije van. És 30 évest is, akinek új Volvo-ja. Jaaa, a Volvós apuka cégénél futott be karriert. Így nem lehet általánosítani. Én 38 vagyok, és egy egy éves Opel Astrám van. Akkor én most hova tartozom?
2011. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Van, akinek még erre sem telik. Szerintem semmi baj a Suzuki-val. Nem mindenki vágyik luxusautókra.
2011. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
60%
Nézd, ismerek én is ilyen embert, egyszerűen nem vonzotta a túlórázás és a kemény meló lehetősége, neki elég volt a napi kényelmes 8 óra, nem is élt semmilyen lehetőséggel, pedig képessége és szaktudása lett volna hozzá. És elégedett a kis Suzukijával 50 évesen, nem egy pörgős típus:D
2011. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinált rosszul?! Rossz helyre született. Sajnos olyan országban élünk, ahol az emberek többsége csak dolgozik és dolgozik azért, hogy túlélje a mindennapokat. Ilyen szempontból még túl is teljesített.
2011. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy csak arra tellett? Lehet, hogy vehetett volna sokkal drágábbat is, de sajnálta rá. Vagy másra költötte: lehet szép háza, veteránautói otthon, régi gitárok, festmények. Mindenkinek más a fontos.

Én nagyon szeretem az autókat, de mégis nagyobb boldogság, hogy ha szétnézek, 3 minőségi gitár pislog vissza a szoba sarkaiból, és nem áll semmi a garázsban (még :).

2011. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

(ha lenne egy jó biciklim...nna ez csak úgy eszembe jutott, véletlenül)

semmit sem csinált rosszul, ebből a szempontból, mindenhova elér busszal, vonattal,gyalog

ha nem dolgozott, tanult, figyelt másokra, nem segített, nem tette, ami tőle telhető, akkor nem jól csinálja a dolgait, eltékozolja életét,

ezek fontosak

2011. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt párttag, és nem tudott eleget lopni-csalni-korrumpálódni.
2011. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
lehet boldogabb ember, mint egy BMW-s
2011. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
95%

Ha most választani lehetne, hogy pörgős, stresszes munkatempó, kevés szabadidővel, viszont nagy lehetőségekkel: külföldi utak, luxus körülmények, szuper kocsik,

vagy nyugis meló, családias környezetben, több szabadidővel, de olyan fizetéssel, amiből meg lehet élni normálisan, kocsit, lakást fenntartani, viszont nem különösebb fényűzés nélkül,

akkor az utóbbit választanám.

Biztos sokan vannak, akik az előbbit. Nem vagyunk egyformák. Van, akit ez tesz boldoggá, van, akit az.

2011. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!