Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennéd? Akivel szeretjük...

Megtennéd? Akivel szeretjük egymást nem lehetünk együtt, legfeljebb lopott órákra tehetnénk!

Figyelt kérdés
Én ezt nem szeretném, mert ha teljesen nem lehet az enyém így nem jó. De aztán elgondolkodom sokszor, hogyha semmit nem kapok belőle az mennyivel jobb? Mi lenne a megoldás? Egyszer már majdnem egymásé lettünk (mármint nem szexuálisan, pár voltunk több mint fél évig, de rajtunk kívül álló okok miatt szétmentünk, ma már másképp csinálnám, de akkor h. ülye voltam, ), de azóta is vágyunk egymás társaságára, szeretetére. Adjatok tanácsot!
2011. ápr. 20. 11:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Én nem adnám fel! Ha szereted,akkor csak idő kérdése,és a tiéd lesz!!!
2011. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet tanácsot adni, míg nem tudjuk a részleteket. Mi is az akadály, ha már egyszer jártatok? Valamelyikőtök házas?
2011. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ébrejd fel és ne hazudj magadnak! Nincsenek rajtatok kívül álló okok, minden rajtatok múlik. Rajtad és rajta!


Én készséggel elhiszem, hogy te vágysz rá, de az a véleményem, hogy ha ő is vágyna rád (úgy egészében, nem csak alkalmanként egy kis időre), akkor veled akarna lenni, és ezért tenne is.

Minden más mellébeszélés.

2011. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Tudom, milyen pokoli fájdalom ez. Ebben vagyok én is. A párom elköltözött tőlem. Nagyon sok mindent elrontottunk, és haragudtunk egymásra. Ráadásul minden körülmény ellenünk szólt. Most mégis tisztázódott, hogy mindketten ugyanazt érezzük. Elmondhatatlan, hogy mennyire szeretjük egymást, mégsem kezdhetjük újra. Egy esélyünk volt a boldogságra. Azóta a körülmények méginkább úgy változtak, hogy lehetetlenné tegyék az újrakezdést. De tanácsként, a saját esetemből kiindulva annyit tudok mondani, hogy tűzz ki egy célt, egy elképzelést, hogy mikor, hogyan lehettek mégis egymásé. Engem most ez a "terv" tart életben. Tudom, hogy csak 10-15 év múlva adatik meg újra az esély. De most úgy gondolom, kivárom. Így van miért élni. Pontosan mi az akadálya, hogy nem lehettek együtt? Család? Távolság?
2011. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12:06-os vagyok. 12:01-esnek. Nem biztos, hogy minden csak rajtuk múlik! Hidd el, van olyan élethelyzet (amiben én is vagyok), amikor a körülmények bizony sziklaszilárdan akadályozhatnak. És ez a legnehezebb. Mert ha tényleg csak rajtunk múlna, sokkal könnyebb lenne, még ha nem is sikerülne a végén, akkor is...
2011. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben voltam. Családi okok miatt nem lehettünk együtt, heti egyszer volt időn egymásra, max egy napra. Nagyon sokat dolgozott, azon kívül csak telefonon és msnen tudtunk beszélgetni, hiszen amikor én délelőttös voltam, ő délutánra ment, és fordítva. Az ő szabadnapjai össze vissza voltak, nem úgy, mint másoknak, hogy hétvégente. Leragadtunk a heti egy talinál, volt olyan, hogy kétszer is sikerült. Kihűlt a szerelem, elmúlt négy hónap múlva. Együtt aludni meg nem tudtunk a hülye időbeosztás miatt, én falun lakom, ő városban, 12 km a távolság... Mégis szétmentünk, sajnos. Szóval, csak te tudhatod, mennyire éri meg a dolog, kitartotok e egymás mellett.
2011. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam, munka miatt nem lehettünk sűrűn együtt:D
2011. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy anno "rajtatok kívül álló okok" miatt szétmentetek, az meg egy másik, hogy most nem lehettek együtt. Mi az a mostani ok, ami miatt nem lehettek együtt? És az a mostani ok vajon szintén "rajtatok kívül áll"? Mert ha nem, akkor ez tényleg csak önámítás.
2011. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
felesége van?
2011. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

mi együtt voltunk 2 éve, mikor a családja rájött hogy ez komoly. 20 évesek voltunk akkor, és a családja ( főleg a nagymama+ a 88 éves dédi) olyan mértékű támadást indított ellenünk hogy majdnem szétmentünk. 2 évig naponta együtt aludtunk és utána jöttek a lopott órák időszaka. Akkor baromi8 szar érzés volt, de kibírtuk,ablakon be-ki, kert alatt , autóban,stb.. Erősebb lett a szerelmünk.most már 6 éve együtt , együtt is élünk, és kibékült a család is.

Ha igazán szeretitek egymást, akkor le lehet győzni az akadályokat. Nem azt mondom hogy könnyen, de ki lehet bírni.

2011. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!