Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Rettegek....

Mit tegyek most? Rettegek. Biztos meg fog verni. Gondolkozom az öngyilkosságon.

Figyelt kérdés

18éves vagyok, lány.

most jött meg a telefonszámlám. és 30ezer forint lett. nem a hivás és nemis az sms sok, hanem a GPRS. Letiltottam az adatforgalmat, igy gondoltam nemlesz baj. DE baj van:(

Anyám ordít velem már 2órája, elhordott mindennek, és elmondta hogy gyülöl elege van belőlem és egyik gyerekével se volt annyi gondja mint velem.

Most is sírok, tudom az én hibám. 20ezer forintot beletudok adni, de az kevés.

Mondja hogy reméli ha hazajön apám késő délután a munkából akkor minimum megver, ő biztos nemfog megvédeni.

Már rettegek apámtól, biztos felfog pofozni vagy megver. És mondta anyám hogy ezután el veszik a telefonomat, és a barátommal se mehetek sehova.

Nagyon félek, apám nagyon mérges lesz.... gondolkom azon hogy mire hazajön begyógyszerezem magam vagy felvágom az ereimet vagy ilyenek.... félek :'(


2011. ápr. 20. 13:14
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

ez az öngyilkosság dolog nem vicc, meg figyelem felhívás. az elég ha sok nyugtatót veszek be??????

Vagy ezt hogy kell, hogy biztos legyen a hatás??!

mert ha esetleg túlélem még ezért is kapok... :(

Szóval totál kétségbe vagyok esve.

2011. ápr. 20. 13:16
 2/43 anonim ***** válasza:
52%
18éves vagy!Menj el otthonról a francba!De most komolyan!A barátodhoz nem tudsz átmenni!? Ha meg bántanak tegyél feljelentést a rendőrségen!
2011. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
25%
A barátodhoz nem tudsz elmenni? Ha szereted annyira, mondj el neki mindent!!!!! És NE csinálj semmi butaságot
2011. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

ne legyél öngyilkos

nyugodj meg először is!

mond meg nekik hogy ledolgozod

és mihamarabb ment át domino csomagba hogy ne tudd túllépni a keretedet!!!

2011. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

ha elszöknék itthonról abból még nagyobb bajom lenne...

a barátommal még csak 1 hónapja járunk, nem vonhatom bele őt is.

2011. ápr. 20. 13:19
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

nehogy megöld magad emiatt, kérj bocsánatot tőlük és add oda a 20 ezer forintot, esetleg mond meg nekik hogy majd a többit is megadod majd nekik ha tudod, hidd el, az ő haraguk is hamar elszáll és nem gondolják komolyan

még ha most nem látszik, szeretnek ők és nem akarnak elveszíteni, meg ne próbáld az öngyilkosságot, kérlek

2011. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
76%
Tiszta hülye vagy ha egy telefonszámla miatt ilyeneken gondolkozol. Gondolj már bele, hogy fogsz nevetni ezen a hülyeségen pár év múlva, mikor már férjed, gyerekeid, családod lesz. Mondd meg a szüleidnek, hogy sajnálod, valahogy összespórolod, vagy diakmelózol, hogy kifizesd a maradék 10 ezer forintot. Gondolkozz már, kib.aszott 10 ezer forint miatt vagy így kiakadva és gondolkozol ilyen hülyeségeken? Térj már észhez...
2011. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
és a dominoba hogy menjek át a pannontól???
2011. ápr. 20. 13:21
 9/43 napietus ***** válasza:
37%

basszus, életemben nem ütöttem meg senkit, de ezért még tőlem is kapnál...namindegy. most azt tudod csinálni, hogy önsajnálat helyett próbálsz javítani a helyzeten, hamár ennyi eszed van. egy huszast azt mondod, tudsz adni, azt fizesd be, a maradékra meg kérj a szolgáltatótól részletfizetést/fizetési halasztást. meg szokták adni. mire apukád hazaér, ezt le is tudod játszani, hívd fel az ügyfélszolgálatot, ott megmondják, pontosan mit hogy kell (írd le, amit a néni/bácsi mond, nehogy ezt is elcseszd).


ezért nem kell egy felelőtlen tininek előizetéses telefon...ja, és válts át kártyásra, ha lehet, és akkor nem történik legközelebb ilyesmi.


29/N

2011. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 Kései Sirató ***** válasza:

AZ előttem szólók jól beszéltek.

Esetleg még ennyi: Keresd meg a családsegítőt és beszélj vele, kérd meg hogy legyen a segítségedre.

Eszedbe ne jusson semmilyen öngyilkosság!

2011. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!