Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annyira össze vagyok törve...

Ha annyira össze vagyok törve lelkileg de nem tudok elválni mert szeretem a férjem és az öngyilkosságon gondolkodom jo alternativa az ha elutazom az összes pénzem valahova messzire? Talán könnyebb lesz elfelejteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 19:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nem lesz könyebb ! Sőt anyagi csődbe is küldöd magad ami miatt mégrosszabbul fogod érezni magad.

Ez nem helyhez van kötve, hanem gondolkodáshoz, érzelemhez, és az mindenhol veled van.

De mi a gond ? Ha szereted, miért akarsz öngyilkos lenni ? Rosszul bánik veled ? Szerelmi bánatba nem szoktak belehalni, beszéld ki magad, ha nincs kinek akkor itt az segít, és az idő is. Csak ez idő alatt nézz körül is, láss meg dolgokat, szépeket, ne csak a most kusza gondolataiddal foglalkozz !

2011. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem jó.

Ha elmúlik ez a nagy fájdalom, és átértékeled, micsoda hülyeséget csináltál, verni fogod a fejed a falba, hogy nem új életet kezdtél a pénzből.

Azt mondod, nem tudsz válni, mert szereted.

Nem tudom mi történt, de nem lenne okosabb és célszerűbb egy párterápiába fektetni a pénzt?

Megállapodtok, hogy minimum 5 alkalom, mert első után úgy se lesz semmi, és ha még mindig világgá akarsz menni, inkább menj szakácsnak egy tengerjáró teherhajóra.


Most dühöngj, panaszkodj, szidjátok egy barátnővel "azt a ro.hadékot", és pár hét múlva másképp fogod látni az egészet.

2011. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nem tartotta be az örök hüséget
2011. febr. 11. 19:55
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Leírhatnád részletesen mi a problémád, mert lehet kapnál egy-két használható tanácsot.
2011. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell feltétlenül, hogy messzire utazz. Az a lényeg, hogy legyél kicsit távol, elzárva a külvilágtól és EGYEDÜL!

Sokkal jobban jársz, ha elmész Magyarországon egy wellness-szállodába abból a pénzből, amit külföldi utazásra szántál. Ott nem kell magadat ellátnod, kapsz reggelit-ebédet-vacsorát. Akkor kelsz és fekszel, amikor akarsz. Napközben úszhatsz, jakuzzizhatsz, szaunázhatsz, masszíroztathatsz, sőt a legtöbb wellness részlegen fodrász, kozmetikus és műkörmös is van. Nem csak feltöltődsz, de meg is szépülsz. :)

És ami a leglényegesebb (szerintem) hogy tényleg egyedül és csakis egyedül legyél! AZ a legjobb, ha nem árulod el senkinek pontosan hová is mész, így tuti nem fognak zaklatni. Kapcsold ki a telefonod, a laptopod és a munkád felejtsd otthon és élvezd az egyedüllétet minimum 1 hétig. Ezalatt az idő alatt nagyon sokat fogsz tudni gondolkozni, megismerhetsz akár új embereket is, ha szeretnél és lehet, hogy teljesen át fognak értékelődni benned a dolgok.

Az öngyilkosságot pedig felejtsd el gyorsan és többet eszedbe se jusson! Sokkal értékesebb vagy annál, minthogy egy csalódás miatt eldobd magadtól az életet!!


(egyébként meg szabad kérdezni, hogy miért törtél össze?)

2011. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha csak nem lett mellé szerelmes abba a másikba, bocsájtsd meg neki, ha kéri. Nem cukor az, nem kopik!
2011. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
2011. febr. 11. 19:59
 8/27 anonim ***** válasza:
AHAM.
2011. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
megtudtad, h megcsalt? vagy még mindig a flörtölése a téma?
2011. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Konkrét bizonyítékod van arra, hogy megcsalt? Esetleg bevallotta?
2011. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!