Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugtató ballagás előtt? Már...

Nyugtató ballagás előtt? Már most sírhatnékom van, ha arra gondolok, h ballagás, és nem lehetek együtt minden nap oszt. Társaimmal. :/ Pedig nem akarok sírni //18L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is most érettségizek, de ezt a drámázást nem értem. Nem hal meg senki, csak nem lesztek együtt minden nap. Sosem értettem... Ennél ezerszer borzasztóbb dolgok is történhetnek. Ha nagyon akarod, úgyis fogod tudni tartani a kapcsolatot azokkal, akik számítanak, a többiek, akikkel meg csak az udvariaskodás megy minden nap, azokért nem kár.
2011. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ez olyan aranyos, sírjál nyugodtan, nálunk is mindenki pityergett. De ez tényleg hülyeség, h nem lehetsz velük többet, én többet buliztam érettségi alatt meg az érettségi utáni nyáron az osztályommal, mint előtte 5 éven át, nagyon jó volt :)
2011. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is tuti fogok sírni az örömtől,mert megkeserítik az életem !
2011. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem ha az otársaidra gondolsz, és hogy ballagás, ne arra gondolj hogy elballagtok, hanem hogy mennyi jó dolog történt veletek:)

inkább örülj annak, hogy ennyire jó kis társaság voltatok...:)

és figyu...a legjobb barátokkal biztosan tudom majd vhogy tartani a kapcs.-ot, ha nem is sűrűn, de talizhattok:)

amúgy meg majd ha eltelik egy kis idő, akkor te is majd új helyre kerülsz, ahol új embereket ismersz meg és nem fogsz ennyire elérzékenyülni:)

próbálj erős lenni, és ha még úgyis érzed, hogy rossz hogy elballagsz, tereld el a gondolataidat, nézelődj, ne vedd túlságosan fel a szöveget, amit mondanak, és akkor nem sírsz:)

még úgyis taliztok, ott az érettségi meg minden...:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!