Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nálunk tölti a...

A barátom nálunk tölti a húsvétot!? Ötletek?

Figyelt kérdés
Nagyon messze lakik, éppen ezért itt fog aludni húsvét vasárnap, hogy ne kelljen annyit utazgatni. Meg van beszélve mindenkivel, de teljesen kiment a fejemből, hogy hétfőn ide 40-60 locsoló szokott jönni, és nem igazán tudom, hogy mit csináljak vele:D Mégiscsak furcsa lenne, ha ketten várnánk a locsolókat, és egész nap ülne egy helybe a széken... Gondoltam arra is, hogy el kéne menni otthonról, de egyrészt minden zárva van, másrészt nem akarom egyedül itthon hagyni anyát. Valami ötlet? Vagy gáz ez így? 18L 22F
2011. ápr. 21. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi már évek óta megszökünk a locsolók elől:) Szerintem anyukádékkal ti is mejetek el egyet kirándulni és vidd a barátodat is! Jó idő lesz hétfőn egy kis természetjárás ilyenkor szerintem jó ötlet:)
2011. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem egyenként megy hozzátok az a rengeteg locsoló? Miért ne várhatnátok őket együtt? Legalább bemutatod őt a rokonaidnak, és az ismerőseidnek. Ő mit szólna hozzá? Kérdezd meg a fiút is.
2011. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kirándulással az a baj, hogy apa dolgozik sajnos, az öcsikém meg megy locsolni. Nem egyesével jönnek, előfordul, hogy kettesével vagy hármasával:) A barátom pesti, fogalmam sincs, hogy ott ez hogy működik, el is felejtettem megkérdezni, de nem hiszem, hogy így:D
2011. ápr. 21. 08:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy mikor meglett az első komoly barátom,már nem akartam hogy más pasik locsolgassanak.( család nyilván kivétel) és átmentünk mindig hozzá.Mivel ezt te nem teheted meg, így a kirándulás a jó ötlet.
2011. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Errefelé a locsolást mindenki letudja délelőtt, addig ő lustálkodhat, mehettek egy órát sétálni, beszélgettek, filmet néztek, társasoztok, mint egyébként.

Délután már a kutya se fog rátok nyitni.


Húsvét hétfőn is mehettek kirándulni, saját tapasztalatom szerint tele van az egész környék "szökött" lányokkal. :D

2011. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, de nem csak úgy lehet kirándulni hogy beülsz a kocsiba és elmész x km-t. Hanem ha vidéki vagy elmentek a szabadba, ha városi elmentek piknikezni a parkba kettesben, vagy valami tóhoz,szóval nem a családdal.Beültök egy cukrászdába.

Neked kell eldönteni hogy a barátod mellett akarod e hogy más pasik meglocsoljanak. Ha igen otthon maradsz, ha nem akkor majd anyukád megmondja nekik, hogy sajnos nincs itthon, elment a barátjával kirándulni.

Ennyi

2011. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van a Húsvéttal. Mindenki dolgozik, anyut meg én se szeretném egyedül hagyni. Szerintem áldozd fel ezt a napot, töltsétek anyuddal. Megismerhetik alaposabban egymást közös programok által. Egy kérdés letudva :)

Locsolók: Ha nálatok ez a szokás elég nehéz egyik napról a másikra változtatni ezen. Valaki írta, hogy a locsolást a délelőtti órákban szokták elintézni. Hát igen ez lenne az illendő, de nálunk is sokan csúsznak délutánra vagy estére. Végül is erre se rossz megoldás, ha úgy érzed, hogy te annyival tartozol azoknak akik gondolnak rád és meglátogatnak, hogy megismerje a rokonaidat, barátaidat, ismerőseidet a párod.

2011. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha rokon, akk beengeditek őket, nem hiszem, h gond lenne, ha megismernék a pasid, ha nem rokon, akk meg azt mondja Anyukád, h nem vagy otthon...

V ha a rokonokat sem akarjátok beengedni, akk bezárjátok a kaput.

2011. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére a nagyja lemegy délelőtt. Akkor maradunk itthon, ha tetszik neki, ha nem:D Szóval akkor nem olyan gáz 3-an várni a locsolókat...
2011. ápr. 21. 09:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a piknikezős,sétás ötlet nekem nagyon tetszik, tuti h kipróbálom:)
2011. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!