Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy a mai világba...

Jól látom, hogy a mai világba teljesen másodlagos, hogy egy lány tud-e főzni, mosni, varrni, takarítani?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyiben befolyásolja a fiúkat, ha egy lány otthon van az ilyen dolgokban?
2011. ápr. 21. 10:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%

Ha komoly kapcsolatot akar a fiú akkor valamennyire

számit!

De mindezt megtanulhatjs(belejön)összeköltözés és

házasság után is a lány!(tapasztalat:) )

2011. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
74%
Valóban nem ezek a legfontosabbak,deén szeretem ha egy lány ért ezekhez is.:)
2011. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy saját magam tapasztalom, a férfiak - legalábbis az a kettő, akikkel én futottam össze az évek folyamán - megbecsülik, aki házias, főleg a főzésnek örülnek a legjobban.. ;)

Tehát szerintem nem feltétlen látod jól, és szerintem vannak férfiak, akiknél igenis befolyásoló tényező, ha valaki tud főzni, mosni, varrni, stb..

(Annyit még hozzátennék, hogy a Párom is házias, így nem marad minden rám, nem azért örül neki, hogy én is.. mindenben osztozunk.:)

2011. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem fiatalabb korban a fiúk azt nézik,mennyire dekoratív egy lány.Ezért van az,hogy a kevésbé feltűnő,csendesebb lányok később találnak párt.De az idő múlásával ez természetesen változik,nem harsány lányt fognak feleségüknek választani,hanem csendes,szerény hölgyet,aki házias és a fent említett dolgokban jártas.Röviden: Ez teljesen a kortól/érettségtől/egyéb tényezőktől függ.
2011. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
84%
Azért egy mai fiú is elvárja ezeket a lányoktól. Talán a varrást nem, de a többit igen.
2011. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? A fennt említett "fiúkat" (és nem férfiakat) sehogy... Ők a plázap.csákra utaznak! :)
2011. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sokat számít, hogy egy lány házias legyen.


Nem jönnék össze olyan lánnyal, aki nem hajlandó egy kenyeret se megkenni. Az éljen az anyjával.


Ettől függetlenül én például nagyon szeretek főzni, így a párom sosem főz. Ez nem probléma. A feladatatokat meg lehet osztani, de ha egy lány elvből nem végez semmilyen házimunkát, mert ő úrikisasszony, akkor szóba nem állok vele.

2011. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
30%

A külső fontosabb. Ha valaki 100 kiló és mellette házias, akkor nehezen fogja meg a férfit azzal a tulajdonságával, ami amúgy nem látványos, másrészt az ágyban kevésbé hasznosul. Ma már keveset kell varrni, takarítani se úgy szoktak mint rég (ritkulnak a vendégségek is), a főzés pedig naponta 500-1000 Ft körüli összegből megoldható, és az ételfutárok is egyre jobb minőségben tudnak főzni. Egy steak house bélszíne pedig általában magasan jobb minőség, mint a háziasszonyé.

Amúgy ha egy nő szép, csinosan öltözködik, szereti a szexet, érdekes munkája van, jól főz, szép dolgokat varr és ragyog a lakás mellette, akkor nyilván nyerőbb, mint az, aki csak szép és mellette nem túlságosan takaros.

Szóval másodlagos, de azért régen is fontosabb volt sok más. A külső is fontos volt, de a származás meg a vagyon a legfontosabb. Most a származás alulértékelődött.

2011. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem másodlagos. Az én férjem pl. áld azért mert tudok főzni és rendben tartom a lakást.

Pedig szerintem ez természetes.

2011. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

10:34 vagyok.

És annyi, hogy az említett tulajdonságok tanulással és akarással elsajáthatók. Vagy önszántukból vagy a férfi kedvéért. Ha a lány otthon háziasszonykodik, akkor valószínű, hogy megcsinálja ezekat a dolgokat, hiszen ez a dolga, de ha dolgozik (ahogy régen nem tették), akkor ezek csorbulnak, hiszen este pár óra alatt nem lehet mindezt produkálni vagy más dolgok rovására.

Daniella

2011. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!