Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mérgező szülők esetén a...

Mérgező szülők esetén a párunknak hogy nyitjuk fel a szemét?

Figyelt kérdés
Már ha az ő családjában van olyan manipulatív tényező (anyósom) akihez a kelleténél jobban kötődik a párom. Nem összeugrasztani akarom őket, de sajnos a párom elfogultan elnéző az anyjával, aki nagyon sokat ártott már nekünk. Szeretném elérni, hogy tisztán lásson.
2011. ápr. 21. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd meg neki a könyvet, hogy olvassa el. Aztán vagy felismeri a helyzetet, vagy nem.


Ennél jobban ne ártsd bele magad.

2011. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Ezzel vigyázni kell! Bár az én anyósom nem manipulatív, de vannak dolgai...! Viszont!!! Én mindig felértem azt ésszel,hogy a párom édesanyja. Még ha tudja is, hogy hülyeséget csinál, fáj neki, ha ezt tőlem is hallja. Ezért én már ha csak nem csinál valami tényleg bődületes dolgot, nem szólok. Felhívom anyumat, neki jól kipuffogom magam és kész.

Mert fordított esetben tudom,hogy nekem is rosszul esne,ha pont a párom bántaná az anyukámat, akármilyen is!

2011. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Párunknak NEM nyitjuk fel a szemét. MIndig a saját szemünkkel törődünk. Az ő szeme, az ő anyja , az ő élete. Az ő karmája. Ő jobban tudja, mire van szüksége, mint te. Ha elég érett lesz rá, majd ő változtat. Ilyenbe nem jó beleavatkozni senkinél. De a férjnél meg főleg nem.

A menynek mindig nagyon óvatosan kell eljárnia a férj édesanyját érintő véleményalkotásban. Mert néha a menyek elfogultak is.De idegennél sem jó ebbe beleavatkozni, kényes dolgok ezek. Azt a könyvet a saját szüleinkre gondolva kell olvasni.

2011. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy mérgező szülő c. könyvet szerinted elolvas egy férfi, aki amúgy elfogulatlanul ragaszkodik az anyjához?


Szerintem sok mindent nem tudsz tenni, max elköltöztök kellő távolságba, hogy tudjátok élni az életeteket... A mi családunkban is van hasonló helyzet. Ott a férfi még próbál is tenni "anyuka" hatalma ellen, de valahogy mindig ott lyukadnak ki, hogy mégsem megy...

2011. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én vagyok a férfi és elolvastam a könyvet és én nem vagyok elfogult a saját családtagjaimmal, sőt, sokszor megvédtem a páromat. A gond inkább az, hogy a párom anyagilag is hagyja magát lehúzni az anyós által és ez az elvonás már okozott gondokat. A saját érdekeiért nem áll ki az anyjával szemben.
2011. ápr. 21. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nő, akkor add oda a könyvet. És zárd el a pénzt!
2011. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dr.Sör Kálmán válasza:
Vegyél neki egy pár -2 es szemüveget.
2011. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!