Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim őrült...

Mit tegyek? A szüleim őrült "szerelmesek".

Figyelt kérdés

Már több éven át tart a dolog, 2-3 hónapos nyugalmi szünetekkel (4 hónap a max). Arról van szó, hogy a szüleim szó szerint megőrülnek, anyámra eléggé jellemző a hisztizés, kiabálás, hirtelen haragú amolyan "tűzről pattant menyecske" típus. Apám ellenben higgadt, magába folyt mindent, kivéve amikor iszik (és ez nyilván minden veszekedés kihagyhatatlan alkotóeleme). Ez nem úgy van, hogy 2-3 havonta 1x van veszekedés, hanem 2-3 havonta kezdődik 1 ami eltarthat akár egy hétig is (főleg ha szünet van) Kezdetben próbáltam diplomatikus lenni, többször sikerült ideiglenes nyugalmi állapotokat elérnem, ilyenkor persze jött a szöveg hogy milyen büszkék rám, meg hogy "most lettél felnőtt a szememben" meg hasonló hazugságok, persze később ugyanúgy leszarnak mint előtte. De hosszú távon ez semmit sem ért, egyszerűen belefáradtam, mostanában már nem érdekelt ez az egész, de irtózatosan fel tud bosszantani mikor hallom az üvöltözésüket. Szinte állandóan válással fenyegetőznek, kezdetben nagyon féltem ettől, próbáltam lebeszélni őket, de mostanában már inkább könyörgök, hogy váljanak el DE NEM TESZIK MEG. Apám olyanokat mond, hogy anyám kiszakítja a lelkét és belül röhög rajta, meg, hogy az a célja, hogy szét romboljon mindent és őt tönkre tegye, anyám meg azzal tetézi ezt az amúgy is őrült-ittas állapotát, hogy indulatosan ordibál vagy kiröhögi-gúnyolja. Olyanok mint 2 óvodás. Nemrég épp kialakulóban voltak az indulatok, és már engem is felhúztak ahogy idebent ültem, és elejét vettem a dolognak, felrúgtam egy virágot ami már régóta szúrta a szememet, egy lavinát indítottam el, faterom földhöz csapta a mobilját és széttört 1 széket, pár órára rá, pedig a vita folytatásában bosszúból széttörte anyám telóját is, most mindketten teló nélkül alszanak, két idióta...

Ráadásul így 17 évesen nekem is számos problémám van az élet minden területén, bizonytalan vagyok stb.

Most megint civakodnak, majd kibékülnek és pár hónap után megint egy ilyen baromság és egyik sem fog elválni, elegem van. Mi lesz ha a legnagyobb cirkusz majd pont az érettségi időre esik? .....


(egyébként fiú vagyok, szóval nincsenek kiskapuk, beházasodás és társai)


2011. ápr. 21. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor költözz nagyszülőkhöz az érettségi idejére. Vagy nagyobb testvér v rokon akivel jóban vagytok. Utána meg kollégium, gondolom.
2011. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De vendégként akár a középsulis kollégiumba is mehetsz, csak az költséges.
2011. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!