Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom még kiírni Fbra h...

Nem akarom még kiírni Fbra h kapcsolatban, de nem szeretném megbántani?

Figyelt kérdés

mindössze egy hete vagyunk együtt, és én még nem szeretném kiírni. Eleve nem vagyok az a típus aki kirakja az ilyesmit, senkinek semmi köze hozzá azt gondolom, ráadásul csomó barátom sem tudja még, és akkor ott tudják meg facebookon? Ő viszont bejelölt engem, mint barátnőjét és már csak a megerősítésem kell h mindkettőnk adatlapján megjelenjen...nem szeretném megbántani, de max egy rendes komoly kapcsolatot írnék ki, egy hét után....

szerintetek mit csináljak?

19L


2011. ápr. 21. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
rejtsd el teljesen a családi állapotodat, abba nem köthet bele.
2011. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hagyd függőben...

Jelentkezz be amikor akarsz, de ne igazolj vissza senkit, ne írj ki semmit, tehát más ne lássa hogy fent voltál, hogy bármit is csináltál volna. Sztem így húzd egy darabig...


Más ötletem nincs így hirtelen....

2011. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy hagyd figyelmem kívűl, ne reagálj rá, majd ha rákérdez akkor: ja,, nem is láttam, de én úgy gondolom...
2011. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
És mi lenne ha megmondanád neki, hogy szerinted ehhez senkinek semmi köze és ezért nem szeretnéd kiírni? Nem ellene szól ez. Ha van egy kis esze akkor simán megérti.
2011. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor jön jól, hogy az egyik barátnőmmel vagyok bonyolult kapcsolatban.:D
2011. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

vagy őszintén megmondod neki, hogy nagyon jól esik, hogy egy hét után így felvállal a barátok, rokonok, "fél világ" előtt, hogy fbon bejelölt de te nem egy olyan ember vagy aki szereti ezeket a dolgokat kirakni az ablakba, még várnál vele pár hetet ha neki nem bántó ez a dolog.


vagy van az, hogy azt se tudod mi az a fb, ezer éve nem léptél be, stb. de én elsőre szvaznék, jobb az őszinteség, főleg egy kapcsolat elején

2011. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
szerintem se fogadd el 1 ét után ha nem akaod,ha megsértődik akkor abból le is szűrheted mi a fontos neki a "kirakat"...
2011. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Micsoda problémák... Mondd meg neki, hogy te még nem akarod és slussz. Majd jó, hogy nem a facebook miatt szakít veled. :S
2011. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát velem ezt csinálta az exem,igaz vele nem volt túl komoly kapcsom. Én szintén 1 hét járás után jelöltem be,és ő azt mondta h nem érez még semmit és ezért nem akarja kirakni.


Na de a lényeg,hogy sztem ezt nyugodtan leírhatod neki,amit ide, hogy te nem vagy ilyen típus,és majd később gondolom úgy is kirakjátok miután megtudták az ismerőseitek is h jártok!:)És te is talán úgy fogod érezni hogy fontos h tudják h ti egy pár vagytok,főleg ha lesznek közös képek,kiírások,úgy is kiderül hogy ti 1ütt vagytok...

2011. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A tévhittel ellentétben az őszinteség járható út! Hidd el, sokaknak bejött! (:
2011. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!