Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze semmi? :'[

Miért nem jön össze semmi? :'[

Figyelt kérdés

A párkapcsolati életem egyenlő a nullával, sőt lehet, hogy azalatt van jóval..

Az összes barátnőmnek, ismerősömnek van barátja, teljesen mindegy, hogy az illető bombázó, okos vagy éppen ellenkezőleg csúnyácska és kicsit hülyécske is, egytől egyig mindenki talált valakit. [persze a minőségről lehetne beszélni, egyeseknek milyen kinézetű és természetű barátja van, de ez most mindegy]

Nem értem nekem miért nem jön össze senki, pedig mások szerint sem vagyok csúnya - sok bókot kapok - törődöm magammal és nyitott vagyok, nem otthon ülök csak, eljárok ide-oda. Nincsenek nagy igényeim, mégsem jön senki..

18 éves vagyok és itt állok tök egyedül, nem volt még komoly kapcsolatom és őszintén szólva elég rossz ez így.


[azért ide írtam és nem a szerelem, szex témakörbe, mert itt talán értelmesebb válaszokat kapok..]


2011. ápr. 22. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Csoportomban is van jó pár lány akik szépek, okosak, kedvesek és nem volt még barátjuk, pedig 22-23 évesek. Unokanővérem 25 éves és nem volt még komoly kapcsolata. Nem kell izgulni, mindenkire rátalál majd az Igazi! :)


18 évesen nekem sem volt még barátom. Voltam szerelmes de nem viszonozták :/ Emellett tűrtem a csípős megjegyzéseket h miért nincs pasim, de gáz...Aztán fősulin randizgattam fiúkkal, de azokat hagyjuk ...:S

Másodévesen találkoztam a mostani párommal, akivel 2 éve együtt vagyunk, ő a lelkitársam, jobbat nem is kívánhatnék. Örülök h megvártam őt.


23/L

2011. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez jó kérdés, Én ugyan így érzek 22 évesen, pedig volt már kapcsolatom.

Kiváncsiságból kitettem magamról egy képet régebben az oldalra és csak pozitív kommentek jöttek, tehát sz@rul sem nézhetek ki.

Szerintem erre nincs normális magyarázat.


22/F

2011. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28 vagyok és detto. Én nyertem?!
2011. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző (28) vagyok. Még annyi, hogy nálam is pont ma jöttek elő ezek a dolgok. Lehet valami front van?
2011. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szinte énis ugyanebben a csónakban evezek , de mióta többet lógok csajokkal mint a barátaimmal sokkal "népszerűbb" lettem a csajok körében. Néha olyan jól esik az ölelésük meg amikor simogatnak ^^ .Szerintem teis próbálj meg valami csajos bandába beilleszkedni és előbb utóbb valamejik tuti ki akar sajátítani magának mert benned látja a megértő embert stb.. stb.. :)
2011. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán azért,mert sajnáltatod magad???

Talán azért,mert irigységből azt elemezgeted,kinek milyen barátja/barátnője van???

Talán azért,mert Te átlagosnak hiszed magad,de lehet,hogy belül mássabb vagy ,mint a legtöbb ember???

Talán azért,mert tenni nem teszel eleget a saját magánéleted jobbítása érdekében,de panaszkodni annál könnyebb???

Bántás nélkül,gondolkodj el ezeken a kérdéseken,és nézz néha magadba is!!!

2011. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem ez nem a te hibád, szóval ezen ne aggódj:)

ahogyan írták is már, mindenki megtalálja a párját...lehet, hogy te később...de ez nem jelenti azt, hogy kevesebb érnél...sőőőőt szerintem egy normális, rendes srác szemében sokkal értékesebb leszel, hogy tiniként nem volt már 12025844512 barátod:)

de nem csak egy srác, hanem mások szemében is előny...:)

igen is nagyon értékes vagy...és ink légy büszke arra, hogy nem volt még btod...:)

amúúúgy ha emiatt vki beszól neked, nem kell mindig elmondani, hogy nem volt még, vagy nincs btod...azt kell mondani pl., hogy jelenleg nincs btod...és kész:)

és ha kérdezik, hogy volt-e már, én azt szoktam mondani, hogy kevésbé komolyak voltak ( és ez alatt a flörtöket értem )

de ha nem szoktak vele piszkálni, akkor meg nincs probléma ezzel sem...:)

amúgy sem szégyellnivaló...hidd el:)

akinek a baráti körödben pedig van btja, nem biztos, hogy olyan tök jó neki abban a kapcsolatban...mert nem tudhatod hogy mit mutatnak kifele, és mi is van, amikor egyedül vannak...vagy lehet, hogy nem az igazit találta meg, és akkor meg ha nem tudnak barátian szíktani, akkor nem jó ám az sem...

ha pedig sokan tartanak csininek, akkor nincs miért aggódnod...és még ha nem is lennél az, akkor sem, mert meg fogod találni te is a párod...türelem csajszika:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!