Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy az anyósom nm akarja elengedni a fiát és foggal körömmel harcol azért h ne jöjjön össze semmi nekem a fiával?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
egy szülőnek mindig nehéz 'elengednie' a fiát magától...
2011. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

legalább egy házasság összejött, ha az anyósodról van szó

és nem az anyósod a hibás, ha a férjed akarna menni, hogy "összejőjjön" neki valaki, akkor menne (felnőtt ember)

ha nem megy, az azt jelenti, hogy NEM AKAR menni, és jó kifogás sose rossz... gerinctelen féreg, hogy az anyjára keni az egészet

2011. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez jó kérdés talán fél elengedni mert azt hiszi akkor elveszíti a kicsi fiát. Én is benne voltam egy ilyen helyzetbe. 15 éves voltam a barátom meg 23. Az anyja mindent elkövetett hogy szét válasszon tőle. Mondván hogy ne egy taknyos 15 éves dirigáljon a fiának. Elküldte jó messzire dolgozni, hétvégenként folyton ugráltatta. Nem érte el a célját. Rossz emberrel húzott újat. Amit egyszer magamnak akarok azt meg is szerzem és harcolok érte. Ennek öt éve azóta feleségül vett és most babát várunk. Ha szeretitek egymást akkor minden rendben lesz.
2011. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Egyedül maradna a fia nélkül sok ilyen van a fiúnak kell a sarkára állni és elszakadni az anyától.
2011. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos vannak ilyen anyák...az a cafka (ugyebár mi nők akik ráadásul fiatalok is vagyunk) elvesszük az ő pici fiacskáját, akire az életét áldozta, meg megszülte, meg nevelte és milyen hálátlan bla bla bla.


Első barátommal előfordult. Ott 4 év járás után (gyűrűs menyasszony voltam már és összeköltöztünk fél évig bírtam) fogtam magam összepakoltam, és elköltöztem. Engem nem alázhat meg mert "kis taknyos" vagyok. A pasitól elvette a fizetését és az enyém is el akarta, majd ő beosztja, mert mi nem tudjuk.

Aztán kiderült, hogy nem csak ez volt, hanem már ő megbeszélte a barátnéjával, hogy annak a lányát veszi el én meg beleköptem a levesébe. Hát elvette a marhája. Mára egy alkoholista idegroncs lett és a két anyuka ugráltatja az asszony meg csalja fűvel fával.


A jelenlegi férjem ugyanilyen szitu. De ő kitört a rabigából :) Az anyós utál is rendesen. Érdekes módon tudtunk lakást venni, van befektetésünk, összeházasodtunk, gyerekünk van. Meg tudunk állni a saját lábunkon. Anyós meg mehet a búsba, néha beszélnek telefonon, de azuram gyorsan le szokta tenni. :)


Tehát nagyon nagyon sok függ attól, hogy milyen a pasi. Vajon átlátja-e az anyja mesterkedéseit. Vagy hagyja magát zsarolni és irányítani amíg tönkre nem megy.

2011. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!