Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pár millió tartalékod?

Van pár millió tartalékod?

Figyelt kérdés
Nem 100 milliókra gondolok, hanem "csak" 3-4-5 millióra.
2011. ápr. 23. 00:52
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
27/N
2011. ápr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
88%

Kinek vannak ma milliók tartalékban?

Aki valamilyen területen zseni,és megfelelő helyen dolgozik. Ők vannak kevesebben.

A többségnek már a szülei is gazdagok voltak,vannak befolyásos ismerősei,akik jó álláshoz juttatták. Vállalkozó,aki trükközik az adókkal,feketén dolgoztatja a melósait, stb.

Akinek a szülei is CSAk dolgoztak,nem segítették jó álláshoz sógor-koma-jóbarát alapon,az örül,ha meg tud élni.

2011. ápr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
66%
Van 3 millio ft-om. Senki nem tolt a fenekem ala semmit. Ha csak azt nem vesszük annak, hogy anyamtol kölcsön kertem egy repjegyre, amit az elsö fizetesemböl visszaadtam neki. Nem csak olyan lehetösegek vannak, hogy örökölsz, meg a feneked ala tolnak mindent. 0, azaz NULLA ft-tal a zsebemben jöttem ki.
2011. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
25N, lemaradt, bocs.
2011. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
300ezer ft van.EDDIG de et én gyüjtöttem össze,az egyetemre tandíjra,mert nem biztos hogy államira felvesznek,mivel kevés hely van,és hogy oda bekerülj,nagyon jónak kell lenni.
2011. ápr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
70%

NULLA ft-tal a zsebemben jöttem ki.


SZOIA TE HOL DOLGOZOL,MIT? BESZÉLTED AZ ADOTT NYELVET MIKOR KIMENTÉL?

2011. ápr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőseim nem éltek rosszul, csak volt egy baleset és 0-ról indultak. Tiszteletesen,normálisan dolgoztak úgy h a belüket is kidolgozták,de így se tudnak félretenni...


Akkor mosolygok el, amikor valaki 18 lesz, és örököl több millákat. Úgy könnyű :)Főleg aki eleve gazdag családból származik...

2011. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs sajnos és soha nem is volt nagyobb összeg félretéve. Ebből okultunk és félreteszünk na de megint nem magunknak hanem a fiunknak. Nyitottunk neki számlát, több családtag is pakol rá rajtunk kívül, most tartunk kb félmilliónál már. Persze ehhez majd csak a gyerek fér hozzá leghamarabb 18 éves korában. Nekem is jól jött volna egy ilyen (:
2011. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 napietus ***** válasza:

van, de nem nyúlnék hozzá, csak nagyon nyomós okkal.


29/N

2011. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Franciaorszagban dolgozom, igen beszeltem a nyelvet, erös közepfokon (ostoba, aki enelkül indul neki, ha csak nincs ismeröse, aki be tudja valahova ajanlani es biztos munkara jön ki). Otthonrol kerestem hirdeteseket, az egyik helyröl visszajeleztek, kijöttem, felvettek. Hotelben dolgozom, igy adott a lakhatas, meg napi ketszeri etkezes, igy "könnyü" felretenni. Viszont minden eurot megnezek, amit kiadok, nagyon sporolok, hogy legyen valami alapom. Nem egy leanyalom.De legalabb nem minuszrol kell majd indulnom, mint szinte a fiatalok 80 %-nak.
2011. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!