Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belül nem akarnak...

Családon belül nem akarnak 4,5 millio ftot visszaadni. Mit tehetnek? Nincs papir csak egy utalási lap es erre mondjak majd azt mondjak hogy ajándékba lett adva. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 11:11
1 2
 1/17 eNerdzsy ***** válasza:
86%

Visszakapni nem fogod.


Mondd nekik, hogy költsék orvosra.

2011. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Ha nincs papírod arról, hogy adtál bárkinek is × milliót kölcsönbe, amit × ideig vissza kell fizetnie, akkor nem tudsz mit tenni.


Szó elszáll, írás megmarad ...


Én még 10 forintról is írok, hiába rokon vagy nem. Manapság nem a bizalom a legfőbb dolog a világban :/

2011. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarják vissza adni,akkor nem is fogják.Nem tudsz mit tenni,ha nem írtatok róla papírt vagy nincs tanú(aki nem elfogult),mert talán ő bizonyíthatná,hogy oda adtad a pénzt(nem vagyok biztos benne,de szerintem így van,nézz utána)
2011. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Egy sima írott papírral sem mész semmire,ha nem közjegyző előtt történt nem ér semmit ez 100%! Ha nem tudsz rájuk sehogyan sem hatni,akkor keresztet vethetsz rá!
2011. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,írj nekem privátot hátha tudok segíteni!
2011. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megvannak a módszerek....


Nekem 3 millió forintot nem akart visszaadni az unokatestvérem, ennek fejében hozzám vándorolt a vadi új Nissan Navarája.

2011. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 eNerdzsy ***** válasza:
82%

Az önkéntes segítőkkel és privát e-mailekkel légy óvatos!

Én is mondhatnám, hogy ügyvéd vagyok meg, hogy majd én segítek.


Az ördög nem alszik.

2011. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

hát, ügyes vagy. én még 10 000 ftról is papírt írok, és nem azért mert szarrágó vagyok, hanem mert nekem is szükségem van a pénzre, és nem állok olyan jól, hogyha bármi történik, akkor ne lássam viszont.


próbálj meg felkeresni valami behajtócéget. nem lesz olcsó, de java részét viszontlátod a pénznek.

2011. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok pénz...

Valamivel,valakivel fenyítsd be öket.Ez sok nak nem fog tetszeni,de nem tehetsz mást.Ennyi pénzt hogy lehet papír írás nélkül kölcsön adni??Akár családtag akár nem. szerintem nem fogod vissza kapni a pénzedet.Àlltalában az igazi (nem bizonyítható,ne hogy még ök jelentsenek fel)fenyítéssel el lehet érni a célt.Ha nem is a teljes összeget,de részét valószínü megkapnád......

2011. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
11:42-es! Én írtam,hogy írjon privátot,nem vagyok én valami "ördög" :D! A főnökömnek van egy behajtó cége is,és talán ők tudnak segíteni!
2011. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!