Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy egy 40 eves...

Normalis, hogy egy 40 eves ferfi csak hetente 1 szer kivanja a szexet?

Figyelt kérdés
en 35 eves no vagyok,3 eve vagyunk egyutt.eleinte csak hetvegen talalkoztunk ,de akkor naponta tobbszor szeretkeztunk.miota egyutt elunk 2 es fel eve.egyre kevesebb szex van.en csinos no vagyok sprotlok adok magamra.nem erzem magam hibasnak.kicsit gaz hogy hetente tobbszor kell maszturbalnom hogy kibirjam meg vegre ra szanja magat az egyutt letre.egyebkent tud rola,de nem erdekli.azt mondja hogy o ilyen 40 evesen mar nem fog min den nap b..ni.tonkre teheti ez a kapcsolatunkat?
2011. ápr. 25. 09:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
egy heten egyszer szeretkezunk mindig ugyanazon a napon.tehat nem lehet meg kivanni hetkozben,mert elutasit.ahogy kozeledik az a bizonyos nap mar egyre ingerlekenyebb vagyok.utalom hogy csak ezen a napon szabad meg kivannom a szexet
2011. ápr. 25. 09:37
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy minden rendben van a melóhelyén vagy ilyesmi? Azért nem kell öregíteni, szerintem 40 évesen még ugyancsak aktívnak kellene lenni, bár én 27 vagyok, de az még nem öreg kor.
2011. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Kevés alakalom, a spontaneitás hiánya, nem érzed magad kívánatosnak mellette...hát ennek nem lesz jó vége.

Ki akar egy ilyen kapcsolatban lenni?

35 évesen még simán találsz magad mellé egy hozzád valót!

2011. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk is ez van általában, pedig mi még csak 30 évesek vagyunk, de már 5,5 éve együtt, van 2 gyerekünk is.

A párom arra hivatkozik, hogy nagyon fáradt, mert iszonyú sokat dolgozik és hétközben szinte egyáltalán nem szexelünk.

Én sem tartom magam nimfomániásnak csak azért, mert heti 1-nél többre vágyom (max. 2-3-ra), de szerinte az már az.


Nekünk most ez a hosszú hétvége segített, mert már pénteken szabin volt, valószínűleg kipihente magát egy kicsit és eddig minden este volt szex :)


Nekem is fura, hogy a szexmániásnak tartott férfiak közül pont kifogtam egy nem azt :)

2011. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%

Normálisnak normális... de azért egy férfinél furcsa a heti egy. Még egy nőnél oké. Kérdező te is normális vagy, a heti 2-3 alkalom is normális.

Beszélj vele, kössetek kompromisszumot, legyen eggyel több szex:D

2011. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%

Én 19 vagyok, a barátom 22 múlthetén nagyon sok elintéznivalónk volt, mindig hullafáradtan találkoztunk és nem volt szex, nem is hiányzott. szerintem neked is el kellene foglalnod magad, hogy legyél kicsit fáradtabb.

19 évesen még én sem akarok szexelni fáradtan, inkább hozzábújok és alszunk :)

Általában heti 3-4szer szexelünk de van olyan, hogy egy nap 3-4szer:P

2011. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
M i is csak max. heti egyszer szeretkezünk, bár az én párom már majdnem ötven, mégis furcsállom. Hiszen általában a férfiak szoktak panaszkodni hogy a nők nem akarják..
2011. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
23%
Én nem tudom, egyre több ilyen "selejtes" férfi van a világon.... Túlságosan el vannak kapatva. Az nem normális, ha egy férfi nem kívánja a párját. Vagy akkor menjen a fenébe, nehogy már könyörögni kelljen neki a szexért....!
2011. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Lassan 50 éves vagyok, és hosszú éveken keresztül (házasságban) a volt asszonynak nem kellett. Ez azt jelenti, hogy havi 1x is sok volt.

Elhittem, hogy ennek így kell lennie mindaddig, ameddig rá nem találtunk egymásra a jelenlegi párommal. Íme a tippek:

A sima digi-dugi már uncsi, és nincs benne érdekes izgalmas. Neki feláll, te meg befogadod és kész.

Rengeteg új dolog van ma már, amit teljesen diszkréten meg lehet venni.

Szexi ruha, fehérnemű.

Játékok tömkelege.Neki is neked is.

Síkosítók, maszírozók, stb.


Nálunk nagyon bejöttek ezek a dolgok. Olyan hatást váltott ki bennünk, hogy elképesztő.

2015. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!