Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit tesz a volt párom?

Vajon mit tesz a volt párom?

Figyelt kérdés

Azért ide írtam a kérdést,mert a szerelem szex kategóriában általában 15 évesek válaszolgatnak,de nekem a tapasztaltabb válaszok kellenek.

Nem szeretném a sztorit részletezni,a volt párom kötődik hozzám,de nem akar velem beszélni egy darabig.

Ha most összejönne valakivel ez idő alatt,de közben elvileg kötődik hozzám,akkor az a valaki mennyi idő után felejteti el velem?Milyen hamar tudja megszeretni annyira,hogy ne hagyja el?


2011. ápr. 25. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Most a saját tapasztalatomról írok,hisz a ti történeteteket nem ismerem....(mennyi időt voltatok együtt,miért szakítotattok...)


3.5 éves kapcsolat után összejöttem a barátommal(mostmár férjem)és elég volt egy csók,egy pillanat és tudtam,hogy ő kell nekem,...

Az exel végleg vége szakadt...(ami már amúgy sem volt jó kapcsolat...)

2011. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami egyszer befuccsol(szakítás)az újrajátszva is befog saját tapasztalat,én is felmelegítettem egyszer a káposztát de sajnos már az elsőnél bugyant volt,rövid úton be is fejeztük másodszorra is...
2011. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet pontos választ adni,hogy 1 hét,vagy 1 év.

Az első kapcsolatom 10 évig tartott,nagyon-nagyon nehezen lettem túl rajta..Már két éve jártam a mostani férjemmel,amikor összetalálkoztam az ex-el.Hazáig bőgtem az utcán..Hogy mennyi idő kellett hozzá hogy elfelejtsem,pontosan nem tudom,de talán ahogy visszaemlékszem,5-6 év kellett.Nem tévedés,igen 5-6 év.De az nagyon nagy szerelem volt a részemről,16 évesen kezdődött,az első szerelmem volt,és 10 év után hagyott el egy másik lányért.Szó szerint majdnem belehaltam...De hál istennek megmentettek a kórházban.Férjemmel lassan 14 éve vagyunk együtt,és nagyon de nagyon szeretem,de iszonyú nehéz volt túltenni magam az elsőn..

2011. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szünet után hiába is lesz második felvonás, eløbb-utóbb mindenképpen vége lesz. Normális esetben a párkapcsolatban még az is baj, ha nem halad eløre, hanem egy helyben toporog, de ti ráadásul hátrafele mentek...
2011. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz az elválás, de még mindig jobb, mint egy se veled se nélküled kapcsolat. Adjatok esélyt magatoknak a boldogságra.. mással.
2011. ápr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!